Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 24 hetes vagyok. és sokszor...

24 hetes vagyok. és sokszor nagyon lennt érzem a babát, egészen a hüvelyemnél, meg a holyagomnál. Nagyon ritkán a köldökömnél is. Akkor most hogy feküdhet a baba?

Figyelt kérdés
az nembaj,hogy annyira lennt van?
2009. szept. 9. 18:22
 1/3 anonim ***** válasza:
Ilyenkor még bárhogy feküdhet, akár percenként váltogathatja a pózt, mert elfér. Most a köldöködig ér kb a méhed, szóval ennél csak lejjebb érezheted, feljebb még nem. Én 23 hetes vagyok és 2 napja voltam UH-on, akkor farosan feküdt, de ez még semmit nem jelent. Nekem is elég lent rugdos, az elég kellemetlen, amikor a hüvelyemnél, de szerencsére ritkán. Ez semmi rosszat nem jelent, de azért ha teheted feküdj le olyankor egy kicsit, hátha akkor másképp helyezkedik.
2009. szept. 9. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Átérzem, mert nekem is ugyanígy volt. Nem baj, ne izgulj, én még orvoshoz is elmentem úgy megrémültem, mert még fájdalmat is okozott. Annyira lent volt a picur hogy szinte úgy éreztem össze kell zárni a lábam mert ki akar jönni.......... Akkor a dokim azt mondta, hogy fejfekvésű, mert nyomja a méhszájat. Ettől független egy hét múlva faros lett, és így valahogy tudott úgy piszkálni (26 hét környéke), most vagyok a 33-ik hétben, keresztben van a picur, a feje balra, lábaival a mellem alatt rugdos, de így is tud olyanokat művelni mintha ki akarná dugni a kis újját......

Ha már elkezd a pici csuklani, akkor kb lehet sejteni hogy feküdhet, mert a kis mellkasának a mozgását szerencsés esetben érezni fogod.

Minden jót!!!!

2009. szept. 9. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Nekem is pörög-forog. :) Tök cuki. Szerencsére most úgy fordult, hogy nem a húgyhólyagommal focizik, viszont nyom valamimet, amitől 10 méter után úgy szúr az oldalam, mint amikor futás közben rosszul veszem a levegőt.
2009. szept. 10. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!