Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Nyílaló érzés a köldökömnél,...

Nyílaló érzés a köldökömnél, normális a 26. héten? A baba nyom valamit, vagy miért van ez?

Figyelt kérdés
2009. aug. 6. 10:58
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
szia igaz nekem most a 26 hétre szerencsére elmult, de elötte nagyon nyilalt a köldökömnél... volt hogy lépni sem tudtam. nagyon rossz tudom, de nem kell megilyedni. igen valoszinü hogy a növés miatt van, és hogy a kicsi is eltalálja néha...
2009. aug. 6. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Én sem tudom mitől van, de nekem néha egyszerüen mintha kiakarna szakadni, annyira kellemetlen, még ha lefekszek akkor sem múlik , el, holnap megyek dokihoz, megkérdem mitől van. 27 hetes km
2009. aug. 6. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Köszi, esetleg írd meg, mit mondott a doki, én majd csak 2 hét múlva megyek, ha minden rendben.
2009. aug. 6. 17:48
 4/5 anonim ***** válasza:

Szia! A babád már ott mocorog, azt érzed. Ahogy mennek előrébb a hetek, annál feljebb fogod érezni.

Nekem már a bordámat támogatja 1 hete a kisfiam. :)


32hetes pocis

2009. aug. 6. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszi szépen, szóval ez lehet az oka!
2009. aug. 7. 11:29

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!