Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Gondoljátok most tényleg...

Gondoljátok most tényleg összejött?

Figyelt kérdés
Már 9 hónapja nemsikerül a baba, és most úgynéz ki hogy sikerült. Hányingerem van vasárnap óta és kicsit szédelget tegnap déltől. A cicijeim érzékenyek és duzzadtak is. Eddig rendszeresen volt mensim, átlagban 26-28 naposak voltak a ciklusaim és most már a 30. napon vagyok és van egy neg tesztem. Igaz nem első vizeletből csináltam tegnap. Mit gondoltok? Segítenétek a tanácsaitokkal? Előre is köszönöm nektek a választ! Kellemes délutánt nektek!
2009. júl. 1. 13:35
 1/9 anonim ***** válasza:
Ha nem görcsöltél rá a babaprojektre, és nem az izgi miatt késik, akkor szerintem csinálj holnap reggel egy új tesztet, de első vizeletből. Nagyon drukk!
2009. júl. 1. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Őszintén megvallva mostanában nem volt erre időm gondolni! Mármint a baba dologra, nem mérem már a hőmet sem 2 hónapja, csak arra lett figyelmes a párom pénteken hogy megvannak duzzadva a cicijeim és akkor keztem számolgatni, de tegnap kicsit letörtem a nega teszt után.
2009. júl. 1. 13:40
 3/9 anonim ***** válasza:
Pedig a ciciduzzanat jót jelent, én is így kezdtem! Engem az 5. hétig 3 különböző teszt vert át negatívval!
2009. júl. 1. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Komolyan? És félidőben fogant a pici? Látod, és az van a tesztekre ráírva hogy 99,99%-ban adnak biztos eredményt! áááá Ez bosszant! A sógornőmnél is így volt, nem jött meg neki, tesztelt negatívat, 4-et is és utánna elment a dokihoz és azt mondta neki hogy 6 hetes terhes.
2009. júl. 1. 13:54
 5/9 anonim ***** válasza:
innentől minden nap nézz tesztet különböző félét. vagy nem tudsz elmenni egy magán laborba hcg vv-re? az lenne a legtutibb
2009. júl. 1. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Első vok. Én 2007 áprilisban hagytam anno abba a gyógyit, májusban nem jött meg, ezért csináltam teszteket, persze mind neg. lett. Aztán elmentem dokihoz, aki hasi UH-n 5 hetes terhességet látott. (A babóm már 17 hónapos). Az volt a furi, hogy csak a cicim duzzadt meg egy kicsit, és néha-néha fájdogált a hasim, de semmi különös. Szal fogalmam sincs, hogy félidőben volt-e a dolog, mert én a gyógyi abbahagyása után rögtön terhes lettem...
2009. júl. 1. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Akkor lehet veszek még ma teszteket és majd meglátjuk mi lesz. Remélem nem csak pusztán késik...
2009. júl. 1. 14:08
 8/9 anonim ***** válasza:
Simán lehetsz babás csak teszt még nem mutatta ki. Sok sikert.
2009. júl. 1. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm mindenkinek a válaszát!
2009. júl. 2. 06:58

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!