Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Mi az a megszakításos aktus?...

Mi az a megszakításos aktus? Olvastam már itt ilyen kommenteket, de nem tudom, hogy az milyen együttlét.

Figyelt kérdés
Lehet,hogy most kinevettek érte,vagy hülyének néztek,de tényleg nem tudom,hogy az milyen.
2012. jún. 2. 21:35
 1/5 anonim ***** válasza:
Amikor közvetlenül az ejakuláció előtt száll ki a férfi.
2012. jún. 2. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Mielőtt elélvez kiveszi a péniszét.
2012. jún. 2. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
a megszakításos aktus az az amikor nem baj ha jön a baba.mivel az előváladéktól is lehetsz terhes.
2012. jún. 2. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
A legkevésbé biztonságos módszer. Semmi értelme, mert ha nem akartok gyereket, akkor nem elég hatékony, ha meg akartok, akkor csak elcseszitek vele a szexet.
2012. jún. 3. 07:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Mi természetes babát akarunk és a párom el is megy bennem,szóval nem szakítjuk meg.Csak az egyik kommentelőm erről írt,és nem tudtam mit jelent és azért kérdezem.De mi kifejezetten a babára hajtunk :)
2012. jún. 3. 10:22

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!