Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Meddig tart egy átlagos szexuális együttlét? És ebből mennyi az előjáték és mennyi az aktus?

Figyelt kérdés
a kérdés adott.
2011. márc. 6. 20:29
 1/10 anonim ***** válasza:
52%

fél óra - 45 perc, aminek a fele előjáték.


a válasz is adott.

2011. márc. 6. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
51%
33 perc 11 másodperc..
2011. márc. 6. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:

Volt már hogy 5 perc előjáték után 10-15 perc aktus aztán alvás. Ez volt a legrövidebb. Aztán a leghosszabb meg... hát olyan 1 óra. De van aki tovább is bírja húzni.

Az én párom nem képes sokáig "türtőztetni magát". :D

36/N

2011. márc. 6. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 Moszuke ***** válasza:

hát gondolom szitu függő.

volt olyan hogy hajnal fél1től reggel fél6ig, 2menet, 4orál tömérdek ölelkezés, kényeztetés és beszélgetés.

ez nyilván nem átlagos, de most olyan szitu van, hogy szerelem, meg vágyak meg minden... szal ez a normális most.

amúgy meg 1óra minimum szokott lenni. ez 1-1orál. ha aktus is van benne akkor megnyúlik az idő vagy 3órára és akkor közbe befigyel még vagy 2 orál.

maga az aktus , az nem tart soká mert még nem szoktam meg a puncit és "hamar" elmegyek:-/ (ahh fene nagy teljesítmény kényszer)

23/f

2011. márc. 6. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

aktus nálam 5 perc.XD

utánna magyarázkodás van hogy miért csak annyi, megpersze kényeztetem így úgy..xd

2011. márc. 6. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

nálam minden eddigi barátommal

0 előjáték, 20-30 perc aktus

2011. márc. 6. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim válasza:
3-4 óra és ebből 20perc előjáték :)
2011. márc. 7. 00:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

őőőőő



Nektek mindig ilyen sok??

Nekem kb. húsz perc előjátékkal.


Ilyen több órás... nekem nem jön be. Sokkal inkább, ha a húsz perces után mondjuk 15-20-30 perc szünet, és aztán megint. És ilyenből 4-5 sorozat. De ez a folyamatosan órákon keresztül, nekem sosem jött be. Megszakításokkal és elélvezéssel egész nap, na az igen:D Vagy ti is így gondoljátok? Én imádom a szexet de ha 2 óráig volt hogy csináltuk, egyrészt már nem élveztem, másrészt meg kidörzsölődött, pedig én elég nedvi tudok lenni. Na mind1. Lehet ezek csak mi voltunk.

l/20

2011. márc. 7. 03:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim válasza:
95%
fontos az előjáték számomra.minden lány szereti ha kényeztetik sőt! a csókolózás simogatni nyalni falni egymást számomra a bensőséges igényes szerelmeskedés része.igazából a fiúkról is kiállít egyfajta bizonyítvány az hogyan tudja felhangolni a " hangszerét" .ideális számomra kb. 15 perc minimum elöjáték de ne legyen több 30 percnél. ezt követöen számomra kb 10perces menet az ideális.erre van a szervezetem beállva. nem kvánom h a fiu megfeszüljön, mert az h 20 meg 30 perces aktusokat beszélnek sokan ennek igazságtartalma többnyire kamu. jo ha egy férfi 7 percig birja adni folyamatosan, akorai magömlés az egy percnél számit, és ha egy lány rendesen fel van huzva 3 perc után hatalmasat élvez. amugy szeretem ha utánna van még idö egy 2.menetre ami azért hosszabb szokott lenni mint 7 vagy tiz perc, a harmadikrol nem is beszélve.
2013. márc. 8. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
67%
Az asszonnyal olyan fél óra mindennel együtt, a szeretővel amennyi idő van. :-)
2019. márc. 15. 07:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!