Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » FER 14-gyel tapasztalatok?

FER 14-gyel tapasztalatok?

Figyelt kérdés
Esetleg spermavizsgálat is megerősítette a hatását? Ha igen, akkor konkrétan min javított?

2012. jún. 3. 09:18
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Nekünk sajnos semmi nem használt!
2012. jún. 3. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Férjem 1 hónapig szedte az andrológus tanácsára, de nem okozott változást ez alatt az idő alatt. Nem is folytattuk (nem is javasolta, a lombikot ajánlotta).
2012. jún. 3. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm:(
2012. jún. 4. 15:48
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

Kedves Kérdező!

Hátha nektek segít! Egyébként olyat hallottam, hogy a MAca Vibe segíthet. ha gondolod, olvass utána. Mi még nem próbáltuk...

2012. jún. 5. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 mave80 válasza:

1 Hónapig szedtétek??? Milyen andrológus az aki 1 hónapig szedeti??? Az ondó kb. 72 nap alatt "érik meg". Ennyi idő kell, hogy a semmiből harcra kész legyen. Ezért van az, hogy a normál andrológusok (akik értenek a munkájukhoz) 3-4 hónap vitamin szedés után csináltat új spermavizsgálatot!

Tudom, hogy a komment régi de hátha van aki ezt elolvassa és ugyan így vélekedik. Akkor tudja, hogy nem szabad 1 hónap után bármi következtetést levonni!!!

2013. aug. 28. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 mave80 válasza:

Ezt már több helyre is bemásoltam...


Nekem is ez a problémám. "Szerencsére" nekem 10millió de ez is kevés. Nekem is a FER14-et írta fel a doki. Az ára elég húzós. Utána néztem, hogy mi az összetétele és hát ez megint az a kategória, amikor az embert le akarják jól húzni, mert nagy bajban van. Nem mondom, hogy nem hat. Hiszek benne de ez egy multivitamin, ami olyan dolgokat tartalmaz, ami a spermium képződéshez és minőség javításhoz kell. Nem több. És ezt olcsóbban is össze lehet szedni.


Főként antioxidánsokat. A FER14 ára kb. 14-15e/hó. Én javaslom mindenkinek, hogy szánjon rá fél órát és maga válogassa össze ezeket a vitaminokat. Sokkal olcsóbban ki lehet hozni egy sokkal erősebb kombinációt ezekből a vitaminokból. És az nem csak erre hanem az általános egészségre is sokkal jobb hatással lesz.


(Ugyan ez vonatkozik a "babavitaminokra" mint pl az Elevit. Annak is utána kell csak nézni és kiderül, hogy főként folsav. Sokkal olcsóbban össze lehet válogatni azt az összetételt is.)


A FER14 összetétele:

Glutation

Taurin 250 mg

Magnezium 200 mg

Karnitin 200 mg

Arginin 150 mg

C-vitamin 120 mg

E-vitamin 100,67 mg

D3 vitamin 25 μg

Koenzim Q10 10 mg

Cink 14 mg

Beta karotin 3,6 mb

B6-vitamin 1,5 mg

Folsav 400 µg

Szelén 35 µg

B16-vitamin 2,5 µg


Én egy erősebb multvitamint támogattam meg pár dologgal. El kell felejteni a Centrum és hasonló "trendi" mutivitaminokat. Drágák és kevés bennük a hatóanyag.


!!!FIGYELEM: A termékeket én ár/érték alapján válogattam össze MAGAMNAK! Aki nem akar méricskélni pl. aszkorbinsavat és szán rá többet, vegyen 1000mg-os c-vitamint. A leírtakat nem kell követni! Csak segítség nyújtás miatt írom le azoknak akiknek kell. Sok termék 2-3 hónapnyi (vagy több) adagot tartalmaz így az ár nem egy hónapra értendő. Pár dolgot én biztos ami biztos alapon szedek pluszban is (pl. a folsav tablettából elég lehet egy fél is vagy negyed a multivitamin mellé), vagy pl. L-karnitinből nincs meghatározott érték így az 1000mg(5ml) is elég lehet. Vagy pl. az általam ajánlott Q10-ben 60 tabletta van, tablettánként 100mg Q10-el. Egy tablettának a negyede is 2,5-szörös Q10-et tartalmaz mint a FER14. Szóval ha ezt is negyedeli az ember akkor már 8 hónapra elegendő egy doboz.


Én ezeket használom:

Multivitamin [link]

C-vitamin: patikában szkorbinsavpor. minimum napi 1g. én 3g-ot szedek a nap folyamán elosztva. van egy törvény, hogy csak 10g-ot adhatnak ki. nem értem, hogy mire jó ez hiszen nem drog, de vannak olyan patikák akik ennek ellenére 5 vagy 10 dkg-os kiszerelésben is árulják. köszönet nekik!

E-vitamin: [link]

L-karnitin: 2000mg(10ml)/nap. [link]

Q-10: [link]

Folsav: [link]

taurin [link]

arginin [link]

Magnézium [link]

glutation [link]


ami még jót tehet:

tribulus [link]


A FER14-ben van még Béta karotin. Ez az A-vitamin természetben előforduló előanyaga. 1 Béta karotin molekulát 2 A-vitaminra bont a szervezet ha jól tudom. Lehet ezt is külön venni kapszulában de a multivitaminban lévő 2/3-a a FER14-ben lévőnek és szerintem nem ezen múlik a dolog. Így én ebből nem vettem külön.


Remélem tudtam segíteni azoknak akiknek szintén drága a havi 14e csak azért mert a doki ezt javasolta.

Mielőtt kérdés jönne: Én nem egészen 1 hónapja voltam dokinál így eredményről még korai beszélni.

2013. aug. 28. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!