Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » 3 évig megszakitott közösülés...

3 évig megszakitott közösülés után se estem soha teherbe véletlenül se. Ennyi idő alatt teherbe kellett volna esnem valahogy is?

Figyelt kérdés

A barátom mindig kiszállt hamarabb, sose lett semmi gond. Ha jött volna a baba akkor nem vetettem volna el. De sok helyen írják h attól is teherbe lehet esni, ha van benne ondó. Lehet hogy velem vagy a párommal baj van, vagy csak tényleg nem volna benne sperma?


Kicsit hülyeség, de érdekelne mit gondoltok.


Kösz


2009. júl. 1. 15:01
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
Nincs veletek semmi gond. A párod nagyon ügyesen tud vigyázni ennyi az egész. Az hogy valaki előváladéktól lesz terhes ritkán fordul elő. Ez nem jelent azt hogy valami bajotok lenne. A környezetembe is él egy pár akik négy éve védekeznek megszakítással és a lány nem lett terhes. Ők is teljesen egézségesek.
2009. júl. 1. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%
Mi is 5 évig megszakítással "védekeztünk", soha nem volt belőle probléma, amikor pedig eldöntöttük, hogy jöhet a baba, akkor első próbálkozásra sikerült. Már a másodikat várom, ő is egyből megfogant, amint vágytunk rá. Szóval ebből nem kell végbemenő következtetéseket levonni, annak idején én is elgondolkodtam rajta, hogy lehet, hogy valamelyikünknél valami baj van, de minden a legnagyobb rendben.
2009. júl. 1. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:

Köszi, akkor remélem tényleg nincs baj. De már a sok "értelmes" ember csodálkozik, hogy hogyhogy nincs még baba. Bogarat ültettek a fülembe.

:)

2009. júl. 1. 15:34
 4/12 anonim ***** válasza:
Mi is szeretnénk már 4 hónapja babát a párommal!Sokat próbálkozunk,de sajnos még nem jött össze!Tudom ez rövid időnek tűnik,de számunkra nem az!Mi is kétségbe vagyunk esve,hogy velünk lehet-e a baj!?
2009. júl. 1. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:

Orvosnál nem jártatok?

Engem is aggaszt az, hogy nehogy ne lehessen gyerekem.

2009. júl. 1. 16:20
 6/12 anonim ***** válasza:

szia! mi 6 évig úgy voltunk a baba-kérdéssel, hogy ha jön, szívesen fogadjuk, de egyelőre nem siettetjük a dolgot. így aztán nem is védekeztünk, csak minden aktus után alaposan meg- és kimostam magam. nem is lettem terhes.

aztán 2007 szilveszterekor eldöntöttük a párommal, hogy na most már rajta leszünk a dolgon, csinálunk egy gyereket. akkor volt utoljára menstruációm :) tavaly októberben meg is született a fiam.

2009. júl. 1. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:

Szia!Mi is 3 évig védekeztünk megszakítással,egyszer sem estem így teherbe.Mikor eljött a próbálkozás ideje a 2.hónapban össze is jött.Szerintem szerencs kell hozzá,vagy szerencsétlenség, ki hogy érzi!Úgy gondolom elég 1 db is belőle,hogy összejöjjön,de jót tesz ha mind egy szálig bemegy a haderőből!

Sajnos nekem nem jól végződött....

2009. júl. 1. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Hogy érted,hogy nem jól végződött? 4 hónap után még ne essek kétségbe vagy már lehetnek aggodalmaim?
2009. júl. 1. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

úgy hogy missed ab lett a vége!4 hónap még nem sok,akár 1 év is természetes a próbálkozásban!

Kitartást mindenkinek!

2009. júl. 1. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Mi 7 évig védekeztünk megszakításossal, nem lettem terhes, amikor akartunk, akkor 3 hónap múlva sikerült (hátrahajló méhhel). Úgyhogy ahogyan az első írta, ügyes volt apuci! :) Ez a világon semmit sem jelent, akár elsőre is teherbe eshetsz! Sok sikert!
2009. júl. 1. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!