Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Igaz az, hogy a terhesség...

Igaz az, hogy a terhesség első szakaszában megnő a szexuális étvágy?

Figyelt kérdés
Tapasztalt már valaki ilyet a terhessége legelején?
2012. jún. 3. 22:27
 1/9 anonim ***** válasza:

18 hétig hányingerem volt, addig épp az ellenkezője.

Még egy csók is nehezemre esett, pedig nagyon szeretem a férjem, de a szagok/ízek is rosszul estek, minden. Inkább később.

A végén meg hiába kívántam, csak küzdöttem a nagy pocakkal, nehéz volt, sehogy se kényelmes...

2012. jún. 3. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Igen
2012. jún. 3. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Örülök, hogy élek. Azt szoktam mondani a férjemnek, hogy bármit csinálhat velem, ha én közben alhatok:-)
2012. jún. 3. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

a legtobb helyen azt irjak, hogy az elso trimeszterben csokken a sexualis vagy, a masodik trimeszterben nagyon megno es a harmadik trimeszterben valtozo az intenzitas.

rem ez teljesen igaz volt.Az elso 3 honapban meg gondolni sem tudtam ra.

2012. jún. 3. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Szerintem pont az ellenkezője igaz. Az első trimeszterben inkább csökkenni szokott. Én az egész terhességem alatt nem kívántam a szexet.
2012. jún. 4. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
látom elég megosztóak a vélemények. köszönöm a válaszokat! :)
2012. jún. 4. 09:25
 7/9 anonim ***** válasza:
Én az első trimeszterben a rosszullétek miatt nem nagyon kívántam, de a második szakaszban (mindkét terhességemnél)nagyon kívánós voltam, kb minden nap rá akartam mászni a férjemre, de már ő nem bírta a tempót:) A harmadik trimeszter elején is megmaradt a nagy vágy, aztán ahogy közeledtem a szülésig, egyre kevesebb lett. Az utolsó hónapban már nem is nagyon voltunk együtt.
2012. jún. 4. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

10:28

:):)

2012. jún. 4. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Az első trimeszterben inkább csökken a szexuális vágy (hormonok, rosszulétek...stb) A másodikban elmúlnak a rosszullétek, és helyrebillen az ember lánya :) Na akkor nő meg a libidó, de rendesen. :D
2012. jún. 4. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!