Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Peteérés környékén már lehet...

Peteérés környékén már lehet valami tünet, ha összejött a baba? Folyás, vagy bármi más? Tegnap rózsaszines folyásom volt, ma már fehér.

Figyelt kérdés
Remélem sokatoknak volt már ilyen tünete,mert tanácstalan vagyok!!Köszi a válaszokat elöre is!
2008. ápr. 25. 21:42
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Ez a rózsaszínesség utalhat a peteérésre,de arra sajna semmi biztos tünet nincs még ennyire korán,h sikerült-e.Legkorábban a fogantatástól számított 10-14 nap múlva lehet tudni,mi a helyzet,addig tart ugyanis a beágyazódás.Nagyon jó lenne,ha már rögtön lehetne tudni,mi a helyzet,de sajna várni kell.
2008. ápr. 25. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
Köszi!Csak azért kérdezem,mert a multkori mensim is csak barnázásbol állt 4napig 1napig volt picit piros.Nem tesztelek még ebben a hónapban.Vajon akkor mi lehetett?Rendesen idöben"jött"meg.
2008. ápr. 25. 21:56
 3/12 anonim ***** válasza:
Ha a múlt hónapban csak barnázás volt,mért nem csinálsz egy tesztet?Lehet,h babás vagy!!!!
2008. ápr. 25. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
Mert nem érzek semmi erre utalo tünetet:(Ezért is kérdeztem az elözöt.Meg a 2-vel ezelötti mensi is ilyen volt de uh-n nem látszott semmi,és a menotesztem is negativ lett.Az itthoni teszt:Gabriel meg nagyon halványan 2 csikos volt.Sajna nem ágyazodott be rendesen:((
2008. ápr. 25. 22:09
 5/12 anonim ***** válasza:

Együttérzek veled!! Én ugyanígy jártam! :(( Nekem is volt egy pozitív tesztem, aztán pár nappal későbbi ismétléskor már negatív volt... ;(

De fel a fejjel!! Nekünk is sikerülni fog!! :))

2008. ápr. 25. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
Szia!És most hogy álsz?Remélem mihamarabb összejön nekünk is!!!Neked milyen volt akkor???
2008. ápr. 25. 22:30
 7/12 A kérdező kommentje:
Az a baj,hogy nem tudom ilyenkor mikor van pé ha nem jön meg?Ugyan csinálom az ovu tesztet de még nem mutat páfrányt:(
2008. ápr. 25. 22:34
 8/12 anonim ***** válasza:

Ez velem az utolsó ciklusomban történt. Azóta még csak 10 nap telt el, úgyhogy majd most fogunk újból róbálkozni. Azt mondta a doki, hogy lehet!

Neked mit mondott az orvos??

Én nem használok teszteket, meg mikroszkópot vagy ilyesmit, mert nekem a peteérés körül pecsételő vérzésem van,így én tudom, kb hogy mikor jöhet össze a baba!

De a megtermékenyülésnél még nincsenek tünetek. Majd a beágyazódás után már érezheted őket.

2008. ápr. 26. 08:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
Nekem azt mondta a doki hogy ha nem tud rendesen beágyazodni akkor "felszivodik"de ebböl nem érezni semmit!Tegnap össze is bujtunk a férjemmel hátha volt peteérésem:)Ma reggel éreztem,hogy szur a hasam picit.
2008. ápr. 26. 11:38
 10/12 A kérdező kommentje:
Szia!Ja és kezd érzékeny lenni a mellbimbóm.
2008. ápr. 26. 11:47
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!