Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ha terhes vagyok akkor a...

Ha terhes vagyok akkor a fehér folyásnak minden nap kell lennie? Mert nálam egyik nap sok fehér van, a másik nap szinte semmi. Így is lehet baba? Van más "tünet" is. Holnap nem kellene megjönnie.

Figyelt kérdés
2008. nov. 10. 14:23
 1/3 anonim ***** válasza:

Nem jól fogalmaztál. Nem KELL lenni.

Igazság szerint a folyás nem mindenkinél mérvvadó.

Legtöbbször bő vizes folyás van menstruáció előtt 1-2 nappal. De valakinek krémes folyása van. Sajnos annyira így nem lehet meghatározni.

Lassan már kimutatja a teszt (érzékeny 10-es). Drukkolok hogy sikerüljön mert úgy érzem, hogy nagyon szeretnéd! Hajrá!

2008. nov. 10. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Ha megnézed a babatervezőkotthona.hu-n akkor világos lesz hogy terhesség esetén inkább szárazsság jellemző a hüvelyre bőséges nyálka csak azoknál jellemző akik a ciklus napjain amugy is sok nyálkát jegyeztek föl.

Ime a leirás:

Sok terhesgörbén megfigyelhetö, hogy a nök a várt menstruáció idöpontja körül szárazak voltak vagy csak krémes állagú hüvelyi nyálkájuk volt. Sokan azt mondják, hogy a terhesség alatt megnö a nyálkatermelés. Saját tapasztalataim szerint ez akkor következett be, amikor már régen pozitív volt a terhességi tesztem. Másrészt mint említettem, lehet ebben a kezdeti idöpontban sok nyálkát mefigyelni, amennyiben a vérzés a kapuban áll. A felmérésem azt mutatta, hogy azok a terhes nök, akik a várt menstruáció idöpontjában sok nyálkát figyeltek meg, általában is több nyálkát jegyeztek fel az egész ciklus során (p. ahol mások szárazak voltak, ott ök krémes nyálkával rendelkeztek).

2008. nov. 10. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Húh, köszönöm a válaszokat!

Hát akkor erre nem alapozom.

2008. nov. 10. 15:52

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!