Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Tudat alatt Ti megéreztétek...

Tudat alatt Ti megéreztétek amikor baj történt veletek korai terhességnél?

Figyelt kérdés

Tavaly missed ab-m volt, akkor én megéreztem, amikor elmúltak a tüneteim. Akkor már 13 napja nem élt a drága.

Veletek hogy volt?


2012. jún. 6. 13:03
 1/4 anonim ***** válasza:
Igen én éreztem valahol h baj van + nagyon erősen elkezdtem görcsölni, és darabos vérzésem lett.Ekkor voltam 15+5 hetes. És majd csak a betöltött 16. héten indították meg a szülést oxitocinnal.Majd volt egy méhtisztítás. Ez volt, 2011. dec.24-én.2 hónapja próbálkozunk a tesóval.Nagyon félek!!Már van egy 2 éves nagyfiam, a 2. is fiú volt.
2012. jún. 6. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Nagyon sajnálom ami veled történt :((

Az az igazság, hogy most ismét terhes 7 hetes, vagyok, de megint elmúltak a tüneteim, pedig nem görcsölök rá, nem is lenne időm erre. Nekem is van már egy fiam, aki kitölti az időmet, és most inkább rá koncentrálok :))))))

Nagyon szorítok Nektek, hogy mihamarabb összejöjjön a kistesó!! A gyerekeknek ez a legnagyobb ajándék amit csak adhatunk, bár nem most fogják értékelni :)

2012. jún. 6. 13:16
 3/4 anonim ***** válasza:
Biztosan rendben lesz minden! :) Nem szabad 2szer megtörténnie!!Mikor mész dokihoz?
2012. jún. 7. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Szerdán voltam dokinál, aki megígérte hogy ad beutalót korai ultrahangra, kér időpontot nekem. Aztán csak nem kért, pedig mondtam már neki mindent. Az a baj, hogy külföldön vagyok, és itt csak 12. heti ultrahangot csinálnak. De nem hagyom annyiban, és ha kell a napokban bejelentkezek egy magánorvoshoz!! Mindenképpen írok.

Amúgy kb 1 hete már semmilyen terhestünetem nincs:((( De én azért reménykedek!!!!!!!

2012. jún. 8. 12:56

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!