Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Amit eddig imádtam enni, azt...

Amit eddig imádtam enni, azt most egyáltalán nem kívánom, amit nem kóstoltam volna meg azt meg enném, enném. Ölnék érte! Negatív tesztel lehet ez egy korai jel terhességre? Vagy csak egy véletlen?

Figyelt kérdés
2012. jún. 6. 14:10
 1/8 anonim ***** válasza:
mikor kellett volna megjönnie?
2012. jún. 6. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Május 18-án volt meg,szóval még nem is kellett megjönnie.'hete voltam orvosnál azt mondta nem lát semmit,tegnap negatívat teszteltem,viszont 3 napja furcsa a közérzetem..és ez az evés...:))Ölni tudnék egy tonhalas szendvicsér és eddig sosem tudtam volna megkostólni:))
2012. jún. 6. 14:15
 3/8 anonim ***** válasza:
Szerintem ezt kicsit túlzásba viszed:)
2012. jún. 6. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Pedig így érzem...Ezért nem tudom,hogy vajon ez egy véletlen -e?!De úgy tudom,hogy ilyen korán ha van is valami akkor még nincsenek ilyen tapasztalatok?!:)
2012. jún. 6. 14:22
 5/8 anonim ***** válasza:
Szerintem is túlzás, és inkább bebeszélésnek tűnik. Ilyen tünetek nem lehetnek még terhességtől.
2012. jún. 6. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
0%

Ez aranyos amúgy. :)

Nagyon szeretnél már kisbabát? :D Vannak nők akik mivel nagyon szeretnének kicsit, beképzelnek maguknak dolgokat. Általában a terhesség első jelei a rosszullét és az étvágytalanság. Nem hallottam még ennek ellenkezőjéről ilyen hamar. A tesztedet mikor csináltad meg? Van olyan teszt amely együttlét után pár órával is kimutatja a terhességet. Szerintem várj még az orvoshoz menéssel mert van akiknek 4 hetes terhesen sem látnak semmit. :)

2012. jún. 6. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

"Van olyan teszt amely együttlét után pár órával is kimutatja a terhességet. "


Nem, ilyen teszt nem létezik. Együttlét után pár órával még az sem biztos, hogy megtörténik egyáltalán a fogamzás...

2012. jún. 6. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Igen nagyon szeretnék kisbabát...:)Nem bebeszélem,pont ezért írtam,hogy szerintem ez nem lehet ennek a jele csak kíváncsi voltam,hogy esetleg valaki volt e már így...:)Lehet ennek valami más oka van nem baba!De nagyon köszönöm a segítségeteket!Nagyon vágyom rá,de most itt olvasgatom ezt a sok kérdést és rájöttem,hogy nálam vannak sokkal veszélyesebb nők :D:D:D
2012. jún. 6. 15:23

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!