Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ez lehet babó? Kb.1,5 hete...

Ez lehet babó? Kb.1,5 hete görcsölgetek. Furcsa, mert soha nem görcsöltem menzesz előtt. De most már folyamatosan érzem a menzesz görcsöket, azt hiszem, hogy megjön. A cicim feszült, de már tegnap óta nem, viszont görcsök vannak.

Figyelt kérdés
2009. júl. 3. 08:59
 1/2 anonim ***** válasza:
Szerintem inkább mensizni fogsz,attól függ mikor kell megjönnie.Ha mostanában akkor biztosan mensi,ha késik akár baba is lehet.
2009. júl. 3. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
6-ra nem várom. És kb. 24. óta görcsölök! De annyira sokszor, hogy azt hittem eddig is, hogy mindjárt megjön! Folyásom alig van, az is fehér. De van, hogy nincs egyáltalán. Már régen várunk babára.
2009. júl. 3. 09:04

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!