Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » általában mennyi idő elteltéve...

általában mennyi idő elteltével ad a nőgyógyász olyan gyógyszert amitől megjön a mensim? Gyereket szeretnénk, de gyógyszer ababhgyása utána már 2hónapja nem jött meg.

Figyelt kérdés
2010. dec. 6. 20:46
 1/6 anonim ***** válasza:

Ugyanebben a helyzetben voltam. Májusban abbahagytam, szeptemberben megjött, azóta semmi.....

Múlt héten mentem először dokihoz. Azt mondta, az normális, hogy amint abbahagyod, hónapokig nem jön meg (3-4 hónap bőven belefér) Ennyi időt kell adni a szervezetednek, hogy észhez térjen, újra induljon.

Azonban az már nem túl jó hír, ha ez után sem áll be normálisan, mint nekem. Elküldött vérvételre, jövőhéten megyek vissza, gondolom kapok gyógyszert.

Általában egyébként ha egyszer megjön, utána rendeződik is, csak ki kell várni.Így megkíméled magad a felesleges hormonoktól.

Remélem nagyobb szerencséd lesz!

2010. dec. 6. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Hali én is abbahagytam a bogyit júniusban és augusztusban volt meg utoljára...szeptemberben megvizsgált a doki azt mondta hogy minden rendben, és szerinte legalább 6hónapig várjak hogy magától rendezödjön a mensim, mert az meg teljesen normális ha addig nem jön meg...

Elözö hónapban ittam cickafark teát és most volt valami mensi szerüm...de még nem az igazi...remélem nekem is helyre jön majd. De én azonnal nem iratnék hormonokat.

2010. dec. 6. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
1x már megvolt rögtön abbahagyás után, és most 2hónapja semmi.janurban elmegyek akkor majd dokihoz ha nem lesz változás.
2010. dec. 6. 21:15
 4/6 anonim ***** válasza:
nekem abbahagyás után kétszer is megjött - júiúsban és augusztusban napra pontosan aztán szeptemberben, meg októberben egyáltalán nem...most meg ilyen furcsán: véres nyálka nagyon nagyon picit, egyszer véreztem jobban aztán semmi, aztán meg nyálka és pár csepp vér...mivel a mai tesztem negatív lett úgy gondolom hogy lehet a szervezetem most ilyen mensi produkált...én még várok.De azért én szeptemberben voltam dokinál hogy cisztát és egyébb bajokat kizárjam...ha te ezt nem tetted meg szerintem menj el...ja és esetleg próbálhatod te is a cickafark teát.
2010. dec. 6. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
főztem is egy cickafark teát.ezt egyébként terhesen is lehet inni?ha esetleg....
2010. dec. 6. 21:42
 6/6 anonim ***** válasza:
én úgy tudom hogy terhesen nem ajánlott mert vetélést okozhat mert vérböséget csinál és erösíti a méh nyálkahártyát...
2010. dec. 6. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!