Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Lehetnek menzesz szerű görcsök...

Lehetnek menzesz szerű görcsök beágyazódás jelei, ha még egy hét múlva (nem) kell megjönnie?

Figyelt kérdés
2009. júl. 3. 10:16
 1/8 anonim ***** válasza:
Rendes választ nem tudok adni, csak tapasztalat: eddig 2x volt nekem ugyanez, mindig megjött, nem is időben, hanem 2 nap késéssel. És addig végig görcsöltem. Most hasonló a helyzet, de tegnap este még barnáztam is. Úgyhogy mindkettőnkért remélem, hogy lehet beágyazódás, de a saját tapasztalatom szerint mensi is simán :(
2009. júl. 3. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Nekem soha nem görcsölt eddig még mensi előtt egy héttel, és folyamatosan ráadásul csak a mensi napján! Remélem összejön mindkettőnknek!:)
2009. júl. 3. 10:24
 3/8 anonim ***** válasza:
Attól függ, mikor volt peteérésed.
2009. júl. 3. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Ugy 13-án volt! Rá egy héttel vagy egy picit több már éreztem is a görcsöket és azóta is érzem, volt, hogy meg kellett állnom úgy begörcsöltem!
2009. júl. 3. 11:02
 5/8 anonim ***** válasza:
És hány naposak a ciklusaid? Ezek szerint elég hosszúak. Én ugyanezt éreztem, mikor terhes lettem. De vigyázz, könnyen lehet pszichés is!
2009. júl. 3. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Aránylag rövidek! 24-26 naposak! Tehát a ciklus első napjától számítva 6. napon voltam dokinál, ott már látszott a tüszőrepedés! Tehát kb. a 12-dik nap volt peteérés! És most vagyok a 23-dik napon! De állandóan görcsöl a hasamalja! Ugyhogy reménykedek! A váladékom most pl. darabos fehér testápoló szerű!:)
2009. júl. 3. 11:12
 7/8 anonim ***** válasza:
Drukkolok!
2009. júl. 3. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Nekem is voltak, és terhes voltam. De még a terhesség elején is voltak, persze nem jött meg. :) Ez természetes.
2009. júl. 3. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!