Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Van olyan hogy a teszt halvány...

Van olyan hogy a teszt halvány pozitív és utána a csík eltünik?

Figyelt kérdés

2012. jún. 11. 09:11
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:

Igen, ha szárad akkor halványul a csík.

Kérhetünk képet?

2012. jún. 11. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 A kérdező kommentje:
Szerettem volna képet csinálni pont azért h megkérdeztem hogy ez pozitív de addig keresgéltem a telefonom eltünt...én azt hittem képzelődök de a barátnöm ott volt és mondta h látta...
2012. jún. 11. 09:21
 3/15 anonim ***** válasza:

hány napja nem jött meg?

talán vegyél másik tesztet, mert ezek a tesztek kibabrálnak az emberrel.

2012. jún. 11. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 A kérdező kommentje:
5 napja és eddig nem volt ilyen.Egy-egy tünet jelentkezett is de félek hogy bebeszélem magamnak mert nagyon szeretnék.
2012. jún. 11. 10:07
 5/15 anonim ***** válasza:
en ugy jartam, h megcsinaltam a tesztet ami egybol pozitiv lett, majd 40 perc mulva mikor ujra meg akartam nezni mar nem volt rajta csik. igy 3 ugyanolyan tesztet csinaltam es mindegyikrol eltunt (clearblue volt)
2012. jún. 11. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 Rena0102 ***** válasza:
szia, nekem is volt ilyen, eppen tegnap.halvany csikom volt, aztan ahogy szaradt ki, el is tunt.nekem 15-en kellene nem megjonnie, viszont probalkozom ismet ezzel a jostesztelessel.folyamatosan erosodik a tesztcsikom, nem halvany, hanem eros.szerintetek?
2012. jún. 11. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:

10:33

Itt már nem kell kérdezned semmmit ha erösödik a teszt akkor terhes vagy.

Gratulálok neked!!!!

Jó babavárást!!!

2012. jún. 11. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 Rena0102 ***** válasza:
szia, kedves utolso valaszolo.koszonom szepen a reagalast, azert ez meg nem a gratulacio ideje nalam, ez meg csak egy lh teszt, de nem bizonyitek semmire, sajnos.remenykedek, itt tartok eddig, ezert voltam kivancsi a velemenyetekre.koszonom szepen :D
2012. jún. 11. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
Szia! Nem akarlak lelombozni, de már egyszer én is bedőltem a jóstesztnek. Közben csak azt jelezte, hogy napokon belül megjön:( Így is lett. Azóta elhatároztam, soha sem jóstesztelek többé!!!! Az az igazi jel, ha nem jön meg a mensi! AZ első nap teszt, és csak akkor merek már örülni. Akkor is halkan....
2012. jún. 11. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 Rena0102 ***** válasza:
igen, igazad van, elore nem erdemes orulni neki, mert semmi ertelme.a remeny azert bennem van, mert az elozo terhessegemnel is kimutatta.mensi elott egy nappal teszteltem vele reggel es a teszcsik erosebb lett, mint a control.akkor masnap mar a terhessegi is pozi lett reggeli pisibol.csak remenykedek, de kepes vagyok elfogadni ha mensi jon, mert mar egy ideje probalkozok, de semi.sok szerencset mindenkinek
2012. jún. 11. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!