Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Folyton pisilni jár. Rossz...

Keditt kérdése:

Folyton pisilni jár. Rossz szokás?

Figyelt kérdés
6 éves fiam pár hete naponta kb 30-szor járja a wc-t. Nincs felfázva és nem is fáj neki semmije,nem csípi a pisi sem szóval semmi tünet nem utal arra,hogy bármi baja lenne. Van amikor 2 perc sem telik el két pisi között persze jelentéktelen a mennyisége is mert van,hogy csak pár csepp jön neki. Mi lehet ez? Rossz szokás? Vagy nem tudja tartani? Eddig semmi probléma nem volt vele sőt túl sokáig is tudta tartani,soha nem pisilt be éjjel sem és ez máig is így van.
2011. aug. 26. 09:25
 1/4 anonim ***** válasza:

A 4 éves kisfiam ugyanezt csinálta kb. 3 hónapig.Elvittem vizeletvizsgálatra is, de negatív lett neki.

Az én gyerekem sokáig cumizta a hüvelykujját, amikor arról leszoktattuk, mert már kezdett a felső fogsora kiállni, akkor azzal egy időben jelentkezett, hogy napi 50x ment pisilni, az éjszakát viszont végigaludta pisilés nélkül:))

Az orvosunk szerint ez egy pótcselekvés, szerencsére nálunk már elmúlt, jött helyette az örökös kuki piszkálás, állandóan a kis gatyájában van a keze, remélem hamarosan erről is leszokik:))

2011. aug. 26. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Jajj azt az én fiam is csinálja :) Mikor rászólok azt mondja,hogy folyton odaizzad,odatapad a kis golyóihoz és azért igazgatja :) én nem tudom mihez fűzni,hogy ez a pisilés minek a pótcselekvése lehet... egy vizelet vizsgálatot én is lebeszélek azért a dokival.
2011. aug. 26. 10:04
 3/4 anonim ***** válasza:

A vizeletvizsgálat nem árt, de biztos, hogy nálatok is pótcselekvésről van szó, a kuki piszkálás is az:))

Ki tudja, hogy mi zajlik a kis lelki világukban, biztos, hogy van oka az állandó WC-re járásnak, ha felfázás lenne, akkor éjszaka is sokszor pisilne.

2011. aug. 26. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Igen azóta is ezen agyalok. Lehet az a baj,hogy nagyon unja magát mert ezekbe a nagy melegekbe nem tudunk menni sehova... Apa dolgozik én meg 33 hetes terhes vagyok és ketten vagyunk legtöbbször itthon. Esténként szoktunk elmenni sétálni de akkor sem tudok sokat menni sajna. Szerintem ez lesz a gond,hogy nagyon unatkozik szegénykém :(
2011. aug. 26. 12:03

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!