Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » "Kapartassam"ki magam, mielott...

"Kapartassam"ki magam, mielott probalkoznank babaval?

Figyelt kérdés

Magatol a szotol rosszul vagyok!

Tegnap felhaborodva jottem haza a dokimtol(kulfoldon elunk,csak jelzem,de a doki magyar).Szoval miota szultem(20honapja),a mensim eleg furan "viselkedik",megvan 5napig,es aztan 10napig enyhen barnazgatok.Kisfiamat otthon szultem,es az otthoni dokim fogamzasgatlot akart felirni a problemara,de en nem akartam szedni,mert tervezzuk a tesot.

Na iden januarban terhes lettem(kulfold),de sajnos elveteltem,mutettel fejezodott be.A mensim azota sem valtozott,a barnazgatas maradt.Hormonvizsgalatra kuldott a doki,es tegnap kaptam meg az eredmenyeket...minden a legnagyobb rendben.

Eltelt a harom honap,es a hormonjaim is rendben,gondoltam rakerdezek,lehet-e probalkozni.

Erre a doki:"hat azt barmikor lehet,de nem biztos,hogy megmarad!"...megis hogy mondhat ilyet nekem,aki alig vartam,hogy elteljen a harom honap,es olyan nehezen tettem tul magam a babank elvesztesen...tok bunkosag szerintem.

Es meg megkerdezte,hogy a vetelesnel biztosan rendesen kikapartak?

Mar bocsi,de honnan kene ezt nekem tudni?Ha o megvizsgalt volna missed ab utan 4 hettel,akkor tudna,nem?Korhazban vegeztek a mutetet,nem o csinalta.

De utanna nem vizsgalt meg,mivel nem allja a biztositas,mondtam kifizetem,akkor azt valaszolta,hogy nincs mit nezzen,mert januarban vett mintat a rakszureshez,es minden rendben.

Magyarul tok egeszseges vagyok,megis volt egy missed ab-om.Tudom,nem kell az okat keresni,es mar van egy egeszseges fiam,akiert halas vagyok.De szeretnenk tesot,csak most bizonytalan vagyok,foleg,hogy a doki igy lereagalt.

Ja es a pont az "i"-n az volt,amikor azt mondta,hogy szerinte ki kene magam kapartassam,ha engem zavar a barnazgatas,mert a nyalkahartya,amit kikaparnak,az ugyis visszano.O ezt javasolja,de nem kotelezo,csak "szeretne elultetni a bogarat a fulembe"!!!

Teljesen fel vagyok haborodva.Milyen beteggondozas az ilyen?O is csak talalgat,konkretumot nem mond,olyan felvalrol vett az egesz dolog.

Lehet hulye vagyok,de en nem hallottam meg ilyenrol,hogy valaki csak ugy kikapartatja magat.Vagy csak rosszul fogalmazott,es letezik ilyen?

Segitsetek,kerlek!

Es bocsi a terjedelem miatt,csak ertheto akartam lenni.

Elore is koszi!


2012. jún. 12. 14:54
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%

Ez a doki nem normális! Nagyon gyorsan hagyd ott és keress egy megbízható, segítőkész dokit!


Nehogy elmenj egészségügyi kaparásra!!!!

2012. jún. 12. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
én másik dokit keresnék sürgősen
2012. jún. 12. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
Másik doki!!!
2012. jún. 12. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:

Utolso latogatasom volt a tegnapi,ez 100%.

Azert mentem hozza,mert magyar,en meg nagyon torom az itten nyelvet,beszelni nagyon keveset,es helytelenul tudok,erteni mar ertek tobb mindent,de ot tobbet latni nem akarom!!!Hiaba egy a nyelv,megsem ertettuk egymast.Kicsit idos,lehet ez a problema,minden paciense 20mp.van bennt nala,olyan "vagohidszeru"az egesz.Mindent felvallrol vesz,na mindegy.

Mi ferjemmel azert probalkozunk,es remelem nem jon be a doki joslata,miszerint "nem biztos,hogy megmarad",nem is gondolok erre,csak pozitivan.

De biztosan nem megyek semmifele kaparasra!

2012. jún. 12. 15:05
 5/11 anonim ***** válasza:
100%
De egy b.unkó dolog ez, főleg h ő is magyar....Komolyan itthon az sztk-s orvos különbül bánt velem, még annak is utánanézett h bizonyos betegségem esetén mehet-e a szülés normál módon....
2012. jún. 12. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:

Ez az ,en is abban biztam,hogy mivel magyar,hatha...

De mondjak valamit,amikor terhes voltam,es erosen verezni kezdtem,mentot hivtak hozzam,a korhazban megkerdeztek milyen nyelven beszelek,mert ugye hamar kiderult,hogy nem beszelem a nyelvuket.Amikor mondtam,hogy magyar az anyanyelvem,azonnal tolmacskent odahivattak az egyik apolonot,aki szinten magyar volt,es aki hadd ne mondjam,nagyon flegma volt velem.

Sokkal korrektebbul bantak velem az itteni apolok,es orvosok,es nagyon kedvesek voltak,de az a magyar apolono csak vinnyogott,es csinalta az eszet,hogy mar nem is tudja "hogy mondjak ennek magyarul",mar ugy elfelejtett magyarul szegeny.

2012. jún. 12. 15:19
 7/11 anonim ***** válasza:
100%
[link] Ez egy létező módszer,de természetesen a te döntésed hogy aláveted-e magad.Az orvosváltás jó ötlet,mert egy "jó" orvos felvázolja elmagyarázza miért is javasol valamit neked,és miért lehet előnyös neked!Így csak megijesztgetett mert valóban ijesztően hangzó dolog,ha nincs elmagyarázva.
2012. jún. 12. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:

Koszonom,kedves utolso,hogy valaszoltal a kerdesemre.

Igen,felhaborito,es ilyeszto is egyben,mivel en elvarom az orvosomtol,hogy ne csak otletekkel dobalozzon,hanem,ha okat latja,akkor kezeljen.Ugy erzem nem vett elegge komolyan.Ha o ezt a modszert jonak latta,sot esetemben elengedhetetlennek,akkor miert nem kuldott el egy ilyen mutetre,vagy legalabb tajekoztatnia kellett volna,szerintem,nem csak "elultetni a bogarat a fulemben",ahogyan o fogalmazott.

Koszonom,hogy belinkelted az oldalt,es valaszoltal.Elolvastam,hasznos volt!

Tovabbi szep napot!

2012. jún. 12. 16:12
 9/11 anonim ***** válasza:

Atya ég!Hát ez a doki teljesen hülye!

Egy missed ab.nem egy anyajegy levétel!komoly dolog!

Tágítják a méhszájat stb..nagyon megviseli a női szervezetet.ha nem "kapartak" volna ki rendesen nagyon komoly tüneteid lennének!Ne higgy neki.irány egy másik normális EMBER!

2012. jún. 12. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 Eszter858585 ***** válasza:

En is hallottam mar ilyet, kulfoldi abas forumon irtak, hogy eu. kaparas utan estek teherbe ("csak ugy" csinaltattak, nem missed ab utan).

Ennek ellenere, en masik dokit keresnek, esetleg vinnek baratnot, akiben megbizok, tolmacsnak.

2012. jún. 12. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!