Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Fél éve vagyok együtt a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fél éve vagyok együtt a barátnőmmel 16 éves. Volt egy rossz álma ahol terhes lett és azóta olyan szinten tartózkodik a szextől hogy görcsöl rajta vagy ha csak próbálkoznánk akkor sem tudok semmit tenni mert nem enged magához! Megvagyok őrülve emiat!?

Figyelt kérdés
2011. nov. 8. 20:15
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Tehát a kérdés az hogy mt tehetsz ellene! (Csak ezt nem írtad oda)

Nos, legközelebb mondd neki, hogy nem lesz szex csak petting!!!! És elkezded kényeztetni, utána majd akarni fogja!

2011. nov. 8. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Igen ez lenne a kérdés! Sajnos ez sem segített már próbálkoztam ezzel is :( De olyan szinten rossz ez már neki is meg nekem is hogy majdnem hogy nevetséges meg hihetetlen is egyben hogy emiatt fél :/ már olyat is kért hogy 2 gumit húzzak fel felhúztam de ugyan az volt mint eddig... semmi :/
2011. nov. 8. 20:20
 3/6 atilis ***** válasza:
Az előző kérdésekben már lehetett hallani, hogy valaki a szopástól lett terhes, de hogy már ha álmodik valaki róla úgy is, mi jöhet még?
2011. nov. 8. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

azért álmodott vele, mert álmában megjelentek a mindennapi félelmei, amiket talán éber állapotban nem ismerne el, vagy eszébe sem jutna.

valószínűleg van alapja a félelmének, védekeztek? ha nem, akkor sürgősen.

mit tehetsz? legyél megértő, és SEMMIKÉPP se erőltesd.


mondok egy példát, hogy egyszerűbb legyek:

egyik este arról álmodsz, h nem áll fel és a bnőd kiröhög. tudod, hogy álom, de akkor is mikor oda kerül a sok, félsz, és inkább nem akarsz szexet. persze a bnőd erre kiakad, nekiállja erőltetni a dolgot, amitől te csak még stresszesebb leszel, és tényleg nem áll fel. mi segíthetne rajtad ekkor? ha nem erőltetné és megértő lenne veled:)

2011. nov. 8. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Megpróbálom hogy nem erőltetek semmit aztán meglátjuk mi lesz! Remélhetőleg egyszer kifog a fejéből menni ez és simán fog menni minden
2011. nov. 8. 21:17
 6/6 anonim ***** válasza:
Azzal, hogy lefeküdtök egymással, /ha védekeztek is/ vállaljátok azt, hogy a nő bármikor teherbe eshet. Ha védekeztek és úgy sikerül be egy baba, akkor annak valószínűleg úgy kell lennie, véletlenek mindig vannak! :-)
2013. jún. 4. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!