Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ha állandóan felfázom, van...

Ha állandóan felfázom, van esélyem attól még, hogy terhes legyek?

Figyelt kérdés
nagyon sokszor van hólyaghurutom.akkor ha esetleg terhes is lennék,el is mehet a baba ezért?

2012. jún. 13. 10:16
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
A felszálló fertőzések veszélyesek. Meg kellene találnod a betegséged valódi okát, és jobban figyelni a felfázásra (mindig zokni, és nadrág!, még melegben is). Először szerintem kezeltesd ezt ki. A baba amúgy megmaradhatna, ismerek kismamát, aki folyton fel van fázva, de ... azért meg van a kockázata!
2012. jún. 13. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy nem felfázás, ha sokszor van, hanem fertőzés. Tesómnak is ez volt, szerintem menj el egy dokihoz, biztos, ami tuti.
2012. jún. 13. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

köszi!

ebben a hónapban már másodszor vagyok felfázva,de azért próbálkoztunk. mindig elmegyek a dokihoz,de az okát nem találja.már a férjemet is megvizsgálta,de minden ok. szóval nem tudom mitöl lehet... :(

2012. jún. 13. 12:40
 4/4 anonim ***** válasza:

Én is folyamatosan fel voltam fázva és azt is mondták az orvosok,hogy ha nem vigyázok magamra akkor nem fogok könnyen teherbe esni.Elkezdtünk "gyúrni" a babára és elsőre őssze is jött.Ugyhogy szerintem van esélyed neked is.

Egyébként az orvosról szólva...probálj másik orvoshoz elmenni,mert van amelyik csak leszar és meg se vizsgál rendesen sajnos.

2012. jún. 13. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!