Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Clostit szedek de annyira...

Clostit szedek de annyira szégyellem hogy azzal leszek terhes . nekem ez ciki. ez normális?

Figyelt kérdés
egyben persze örülök hogy kiderült hogy edig miért nem sikerült. de ez nekem egy kicsit ciki . nemondom el senkinek mert én nemgondoltam volna hogy nincs peteérésem és hogy nekem gyogyszert kell szednem hogy teherbe essek. normális hogy szégyellem elmondani bárkinek is?
2008. ápr. 27. 20:00
 1/5 anonim ***** válasza:

Szia!

Ezen nincs mit szégyelned, de komolyan!!! :) Ha úgy érzed, persze nem kell ezt világgá kürtölni minden ismerősnek, de azért szégyelni sem kell! Gondolj arra, hogy hamarosan bekpoghat a gólya hozzátok! :)

Sok sikert Nektek! :)

2008. ápr. 27. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Nem tudom normális-e, sztem senki nem ítélkezhet másról - főleg ismeretlenül - ilyen szinten. Az én véleményem, hogy egyrészt nem ciki, másrészt meg igazából senkinek semmi köze ahhoz, hogy van-e peteérésed vagy nincs:-) Max. a férjednek, párodnak. Ez nem szégyellnivaló dolog, de nem is publikus. Azaz ha nem vagy ilyen tipus, hogy a teherbeesés útjáról beszélgetsz az emberekkel. Én pl. már a mhelyemen azt mondtam legutóbb hogy nem tervezünk babát, mert annyira untam, hogy mindenki arról kérdezget mióta férjhez mentem, hogy: na? Baba mikor jön már?
2008. ápr. 27. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Ezt egyáltalán nem szabad szégyellni! Te nem követtél el semmilyen vétséget, hogy szégyellned kéne! Persze ha nem akarod, akkor nem kell elmondanod senkinek. Ezt te tudod. Szerintem örülj annak, hogy megvan a probléma oka, és lehet, hogy hamarosan baba lesz a pocidban! :-) Szorítok Neked!!!
2008. ápr. 27. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Én is szégyellem, mondjuk nem a gyógyszer szedést, mert az még régebben volt, hanem azt, ami azóta kiderült, hogy nem fejlődött ki a méhem, meg hogy műtöttek is, hát nem verem nagy dobra.
2008. ápr. 28. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
dehát ezek a dolgok nem is tartoznak senkire, úgyhogy ez nem szégyen vagy nem szégyen kérdése..
2008. ápr. 28. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!