Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Lehet terhes voltam és elment...

Lehet terhes voltam és elment a baba?

Figyelt kérdés
Nekem 13 napot késett és a 12. napon vettem egy tesztet, a teszten az egyik csík erősen látszott a második meg nagyon halványan, aztán a 13. napon megjött a menstruációm, de most erősebben véreztem, utána is vettem egy tesztet és az már negatív volt. Más is járt már így?
2009. júl. 4. 09:33
 1/6 anonim ***** válasza:
83%
Menj el az orvoshoz!Lehet,hogy tényleg terhes voltál,és lehet,hogy csak késett,mert felfáztál!
2009. júl. 4. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Az erős csík azt jelenti hogy működik a teszt,a halvány csík pedig már terhességet mutat.Mivel erősebb vérzés jelentkezett a megszokottnál,gyanús hogy ez spontán vetélés,de biztosat talán csak orvos tud mondani,vagy ő sem.Én is voltam ilyen helyzetben de mire elmentem dokihoz,már ő sem tudta megmondani hogy vetélésem volt e.
2009. júl. 4. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Ja,állítólag egy nő sokszor terhes az élete során,úgy hogy nem is tud róla.
2009. júl. 4. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Hát valószínű,hogy elment ez a baba,sajnos :(

Mivel teszteltél egyébként?

2009. júl. 4. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Jah én is kérdezhetek?Nem akarom kiírni,lehet,hogy hülyeség!Nekem is volt egyszer,hogy 8 napot késett,előtte nem volt olyan!Aztán másnap megjött,de soha úgy nem görcsöltem!Annyira fájt,hogy se fájdalomcsillapító,se meleg vagy hideg borogatás,se semmi nem hatott!Egész nap sírtam!Utána még 3 napig fájt,bár már nem annyira!Lehet,hogy nekem is volt?Tesztet nem csináltam,elvégre védekeztünk,de hát ki tudja!Se előtt,se azóta nem volt ilyen!
2009. júl. 4. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Valószínűleg korai vetélésed volt. Jobb lenne ha látna orvos az a biztos.
2009. júl. 4. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!