Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Máj.6-án volt meg utoljára kb...

Máj.6-án volt meg utoljára kb .2 hete feszül a hasam és fáj a mellem 3 napja késik. Terhes vagyok? Még nem merek tesztelni nem akarok csalódni.

Figyelt kérdés
2012. jún. 6. 14:14
 1/7 anonim ***** válasza:

Az vagy.

De lehet, hogy mégsem.


Ne haragudj, de itt senki nem jós. Tesztelj és kiderül. A legjobbakat.

2012. jún. 6. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Ezt mi innen sajnos nem tudjuk megmondani. 3 napos késésnél már kellene mutatnia tesztnek, ha baba van a dologban. A tüneteid amúgy utalhatnak babára is. Én szorítok neked!
2012. jún. 6. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Szerintem is tesztelj! Írd majd meg!
2012. jún. 6. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Szia! Nekem is május 6-án volt meg utoljára! Harmadikán kellett volna megjönnie, de semmi. 4-én csináltam egy tesztet, amint volt egy halvány második csík. 5-én délután csináltam még egyet azon meg nem volt semmi:( de hétfőn fogok tesztelni megint,hátha... Mensi kimaradás után 1 héttel már biztos eredményt mutat!!
2012. jún. 7. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Szia! Mi a helyzet azóta?
2012. jún. 8. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Szia! 4-es válaszoló vagyok! Nem bírtam hétfőig, csináltam ma reggel egyet. igazából már ma is kellett volna mutatnia valamit, de nem mutatott semmit :( De nem bánkódom, új hónap jön, viszont még mindig nem jött meg...
2012. jún. 8. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
júni.6-án végül is megjött,de még mindig feszül a hasam a teszt negatív lett sajnos.
2012. jún. 12. 12:35

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!