Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Nektek volt, hogy a teszt nem...

Nektek volt, hogy a teszt nem mutatta ki a terhességet?

Figyelt kérdés
2012. jún. 14. 08:04
 1/4 anonim ***** válasza:
nem.nekem azonnal kimutatta.
2012. jún. 14. 08:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
A teszt már a legkorábbi terhességet is kimutatja,akár még mielőtt meg kéne jöjjön.Igaz,hogy akkor még nagyon halvány,DE kimutatja.
2012. jún. 14. 08:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Mensi előtti napon még halvány volt, 2 nappal utána lett pozitív. Mutathat negatívat a teszt, ha korán tesztelsz.

Mensi előtt azért elég korai tesztelni, mert egyrészt még sok teszt nem mutatja ki, ha ki is mutatja, akkor is olyan halvány általában, hogy nem egyértelmű, ráadásul meg is jöhet utána és akkor csak a nagy pofáraesés van. Szóval a legbiztosabb az elmaradt mensi után 1-2-3 nappal tesztelni. Akkor már azért valószínűleg jót mutat a teszt, de még akkor is lehet negatív, ha valakinek késői peteérése és megtermékenyítése volt.

2012. jún. 14. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Nekem 1 hét késésnèl negatîv volt a tesztem, 12 nap késésnél pedig pozitîv... 10 hónapos a lányom
2012. jún. 14. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!