Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Együttlét után mennyivel...

Együttlét után mennyivel mutatható ki a terhesség vizelet tesztel?

Figyelt kérdés
Ha 10 nap eltelet azóta (akkor volt a peteérés) de a teszt negatív, lehet még esélyem a babára?
2012. jún. 14. 08:23
 1/3 anonim ***** válasza:
Minimum 14 nap aktustól számítva.
2012. jún. 14. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Akkor érdemes tesztelni, ha már kimaradt a menzesz, vagy legalábbis már esedékes. Még korai volt a teszt.
2012. jún. 14. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

10-es érzékenységű tesztel is meg kell várni a 12-14. napot! És még akkor is nagyon halvány lehet a pozitív. Nekem legalábbis így volt.


Jan 10-én volt meg utoljára. Jan 22-23-án volt peteérésem, és a 10-es teszt 4.-én (12-13. nap) lett nagyon-nagyon halványan épphogy látható. Jól látható pozitívat csak 10.-én teszteltem (szintén 10-es teszttel)az már a 18-19. nap volt!

2012. jún. 14. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!