Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » S. O. S. Segitséget szeretnék...

S. O. S. Segitséget szeretnék kérni. Most akkor honnantol számoljam?

Figyelt kérdés
Endokrinologusnál voltam tegnap, és norcolutot írt fel hogy meghozza a mensimet (április óta nincs) hogy nézethessünk 3-5 napi hormonokat. De nekem közben amúgy tegnap mintha megjött volna, vagyis meg is jött, de nem túl sok volt (amúgy kedd óta lehetett már látni hogy meg fog jönni, tettem is be betétet de pár pecséten kivül nem volt rajta semmi.) Tegnap is nagyon kevés volt, bár ha úgy veszem, akkor vegülis megfelelt egy első napnak, de mégis valahogy kevesebb volt. Ma viszont már szépen látszik, hogy rendes vérzés van, még nem tudom, lesz e olyan mint egy második nap, de ez már rendes piros nyálkás vér. A kérdésem az lenne hogy akkor most honnan számoljam az első napot, tegnaptòl vagy mától. Mert akkor holnap kell elrohannom vérvétere mert az lesz a 3. nap. Vagy hogy csináljam szerintetek? Várjam meg az egészet, és szedjem be a norcolutot, és utána menjek el?
2012. jún. 14. 08:24
 1/5 anonim ***** válasza:
a 3-5 napot arra értette hogy vagy a 3. vagy a 4. vagy az 5.napon menj.uh sztem túl nagy jelentősége nincs
2012. jún. 14. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
tudom hogy a 3-5 napot ugy ertette, de ha tegnaptol szamolom akkor hetfon mar a 6. napon leszek, ezert kerdeztem , hogy akkor most mi legyen?
2012. jún. 14. 08:35
 3/5 anonim ***** válasza:
akkor menj el holnap,max ha úgy nem jó akkor visszahív hétfőre vagy megcsinálja a köv menzikor.bár gondolom addig nem szeretnél várni.Nekem anno egyébként a 2.nap nézték azzal se volt semmi baj.
2012. jún. 14. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Az 1. napot onnan számold, amikor először van rendes élénkpiros vérzésed (nem pedig barnás). Ha az ma volt először, akkor én hétfőn mennék csak vérvételre.
2012. jún. 14. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
hat, a kov. mensit inkabb nem varnam meg, orulok hogy gyogyszer nelkul is megjon. igazatok van, talan a hetfo meg nem keso. barnas verzesem nem szokott lenni, ez sem olyan volt, hanem olyan elenkpiros de nem nyalkas, es ezert kerdeztem, de vegulis elso napnak elmegy, mert masodik nap szokott vervoros nyalkas lenni, es most olyasmi, bar a mennyisege meg sem kozeliti a normalisat (marmint ami nekem normalis). na majd kiderul, koszonom a valaszokat.
2012. jún. 14. 12:32

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!