Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Valaki kérte már természetgyóg...

Valaki kérte már természetgyógyász segítségét teherbeeséshez?

Figyelt kérdés
Mit javasolt? Használt a "kezelés"?
2012. jún. 4. 15:35
 1/5 anonim ***** válasza:
Talpmasszázs, bach terápia, méregtelenítések... nekem, és a férjemnek is. Már pár hónapja feladtuk az alternatív megoldásokat, azóta az orvosokra bíztuk magunkat. Ebből gondolom kitaláltad hogy nem használt. Annyi, hogy tök jól ellazít az ott töltött idő, és nem is voltam beteg a télen...
2012. jún. 4. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Nálunk orvosilag minden rendben.Azért is keresgélek más irányba.
2012. jún. 4. 15:54
 3/5 anonim ***** válasza:

Én **-ra jártam, ahol a kezelő meg is pálcázott, ami a torkomnál ingott ki. Azt hittem megfáztam azért. Később megint megpálcázott, és ismét a torkomnál ingott ki. Pár hónapra rá kiderült hogy a pajzsmirigyemmel gondok vannak. Kaptam rá gyógyszert, három hónap múlva babás lettem. :) Bár nem közvetlenül, de segített.

A talpmasszázst még ajánlani tudom.



** A védjegy jogtulajdonosa nem járult hozzá a szó használatához.
2012. jún. 4. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Akupunktúra, természetgyógyász nekem nem segítettek. A talpmasszázs lehet, hogy hozzájárult, azt én is ajánlani tudom (persze utólag nehéz megmondani), de nekünk orvosi segítséggel sikerült csak, és évekig tartó gyógyszeres kezelés után.

Viszont a gyógyszeres kezelés megkezdése után egy évvel, mikor elkezdtem érezni a változásokat, akkor a talpmasszőr mondta, hogy egészen más a tapintása a bőrömnek, mint korábban volt. Úgyhogy valamit biztos tényleg érzett, és használt, ha csak közvetve is. Sok dolgot pedig fejben kellett helyretennem: munkahelyen nem stresszeltem; elfogadtam, hogy ha nem lesz soha babánk, akkor más értelmet keresünk az életben, stb, szóval megszűnt bennem az évekig tartó görcs.

2012. jún. 4. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Én kineziológushoz jártam, nem csak emiatt, de mikor a gyermekvállaláson lévő stresszt oldottuk, a következő ciklusban megfogantam 1 év várakozás után.


Utólag persze fogalmam sincs, sikerül-e volna nélküle is, mindenesetre nem bántam meg, mert sokat segített más dolgokban is.

2012. jún. 4. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!