Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Segítséget kérek! Az utolsó...

Segítséget kérek! Az utolsó ultrahangos papírom szerínt holnap leszek 9 hetes. Hétfőn vizsgált meg a doki aki azt mondta, hogy 9 hét 4 nap de a kis könyvembe 9 hetet irt. Akkor most mikor menjek 12 hetes ultrahangra? Honnan számoljam?

Figyelt kérdés
2009. júl. 1. 13:41
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Szia! Valószínűleg pár nappal nagyobb a babád, de szerintem akkor menj amikor a mensi szerint a 12. hétben vagy, tehát 11+vmennyi naposan. Nálatok nem adnak pontos időpontot a vizsgálatra? Nálunk előjegyzett időpont nélkül szóba sem állnak az emberrel...
2009. júl. 1. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Az uh-adatok alapján menj.
2009. júl. 1. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:

Szia!

A terhességi heted még sokszor változhat.A kis könyvben beírt hetek száma szerint számold a dolgokat.Nekem 3 héttel nagyobb a babám,de nem foglalkoznak vele.

Boldog Babavárást!

34 hetes

2009. júl. 1. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
Nem kell idő pont!Azt mondta a doki h találkozunk 3 hét mulva zz uh és ő a 9 héttel számolta.
2009. júl. 1. 13:46
 5/12 A kérdező kommentje:
Úgy tudom h a 12 hete uh nagyon fontos.Nem baj ha későn megyek vagy korán?
2009. júl. 1. 13:47
 6/12 anonim ***** válasza:
Akkor úgy menj ahogy a dokid mondta.Nem kell pont a 12. hetet betöltött napon nyakiredőre menni.Én is pl. 12+5 hetesen voltam és teljesen ok minden és nem szóltak hogy fú nem pont kerek 12.hetesen mentem.
2009. júl. 1. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
első vok: 11. vagy a 12. hétben kell megcsinálni, de nem naphoz kötött mint pl az AFP, mert az uh-n fizikai valójában vizsgálják meg a babát fejétől a talpáig minden szervét megvan-e, nyakiredő vastagság jó-e, hasfal zárt-e stb, mindegy az a néhány nap! Minden jót!
2009. júl. 1. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:

3. válaszoló vagyok.

Igaz fontos a 12. heti UH,de nyugodj meg nem lesz semmi baj.Én 11+2 hetesen voltam és nem lett rossz az eredmény.Ha később mész pár nappal abból sem lesz gond.Ha tudod pontosan,hogy mikor fogant a babád akkor kitudod számolni,hogy mikor vagy 12 hetes.

2009. júl. 1. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:

Nyakiredö érték mikor jo?és rossz?

Mi van olyankor ha rossz?

2009. júl. 1. 14:13
 10/12 anonim ***** válasza:
2009. júl. 1. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!