Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Aki szedett Bromocriptint,...

Aki szedett Bromocriptint, annak megszűntek a menzi előtti tünetei (erős mellfeszülés, idegesség stb. )?

Figyelt kérdés
2012. jún. 14. 08:31
 1/9 anonim ***** válasza:

Szia!


Nem tudom, hogy a Bromotól vagy a Barátcserjétől, de megszűntek az erős görcsölések, a feszültség is és a mellemen sem éreztem semmit. Viszont mensi elött 2 nappal ugyan úgy barnáztam, ez sajnos nem múlt el.

2012. jún. 14. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Amikor a bromo rendbe rakta a prolactinomat akkor eltűnt a mellfeszülés a mesni előtti síró görcs is, csak az alhasi fájdalom maradt meg.
2012. jún. 14. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

Nekem a bromo teljesen megszüntette a mellfájást, a hasam sem fáj annyira mensinél :) ja, és tök nyugodt vagyok azóta. Rám sem ismernek otthon :)


Teljes a harmonia, nyugalom, még mensi előtt sem leszek gyagyás :D

2012. jún. 14. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:

Én is azt tapasztalom, amit leírtatok.

Tegnapra nem vártam, még nem is jött, de végülis minden hónapban más hosszúságúak a ciklusaim, úgyhogy ennek nem tulajdonítok jelentőséget, de semmi menzis tünetem nincs, a Bromocriptinre gondolok, hogy amiatt, amit ti vissza is igazoltatok.

Köszönöm szépen a gyors válaszaitokat!

2012. jún. 14. 09:49
 5/9 anonim ***** válasza:

Szia!


Én is érzek változást, pedig nagyon keveset, napi 1/2 szemet szedek!


Remélem hamarosan más téren is lesz eredménye, már elég régóta szeretnék babát.

2012. jún. 14. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:

Kedves Utolsó!


Én is ugyanúgy vagyok, mint Te, fél szem és 2,5 éve nincs baba. :(

2012. jún. 14. 13:51
 7/9 anonim ***** válasza:

Első vagyok.

Nekem nagyon picit volt magas a prolactinom mégis napi kettőt szedek. Nektek mennyire volt magas?

2012. jún. 14. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Kettes vagyok.

Nekem 1380 volt és napi 1,5 szem tette rendbe.És az is kiderült, hogy az agyalapi mirigynél van egy microadenomám és ez okozza így terhesség alatt az 5.hónapig kötelező szednem.

Drukk, hogy azért még jó sokat késen a mensid vagyis legalábbis elég, ha 9hónapot:)

2012. jún. 14. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:

Kedves 1. és egyben 7-es!


Nekem 680 körül volt és arra kaptam 1/2 szemet naponta. Először egyet akart az orvos, de kérdeztem, nem-e fokozatosan kellene, mire azt mondta, hogy inkább csak 1/2-et szedjek és az eredmény után meglátjuk hogyan tovább. Elvileg nekem ez a 1/2 is elég volt.

Neked mennyi volt az a kis eltérés? Nekem kicsit soknak tűnik az a kettő... dehát mindenki máshogy reagál. Kontrollvérvételen voltál már? Az alapján kiderülne, hogy jó-e az adagolás...


Kedves Kettes!


Neked mennyi ideig tartó Bromo szedés után jött össze a baba?


Nagyon köszönöm a válaszaitokat!!!

2012. jún. 15. 08:54

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!