Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Előző ciklusom elég zavaros...

Előző ciklusom elég zavaros volt, honnét számoljam az első napot?

Figyelt kérdés
Úgy jött meg, hogy múlt hét csütörtökön egy kicsi, teljesen minimális barnám volt, de még tampon sem kellett, sőt, a tisztasági betéten is csak egy csepp volt, inkább pisilés után észleltem! Ez volt 2 napig! És szombat este jött meg, de akkor rendesen, úgy, ahogy kell! És tegnap múlt el, ma már csak tisztasági betét kell! Úgyhogy igazából szombattól számolva 5 napig tartott! Most melyiket vegyem első napnak, hogy kiszámoljam a peteérésem?
2012. jún. 14. 14:35
 1/4 anonim válasza:
Szia! Ha szombaton jött meg rendesen,akkor szombat lesz az első nap,mégha este jött is meg.Amugy mindig pontosan jön meg a havid? Ha igen,csak ugy tudod a peteérés pontos idejét kiszámolni.
2012. jún. 14. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Hát, 31-34 napos szokott lenni egy egy ciklusom, csak igazából most azt nem tudom, hogy a csütörtök volt így az első, vagy a szombat!
2012. jún. 14. 14:50
 3/4 anonim válasza:
Tuti a szombat!!A barnázás nem számit első napnak,hidd el,csak az amikor rendesen piros vér jön.Szerintem peteérésed valamikor a 17-18.-ik nap körül lesz,nekem is igy volt.
2012. jún. 14. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszi a segítséged!
2012. jún. 14. 15:16

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!