Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » A menstruáció előtt mennyivel...

A menstruáció előtt mennyivel kezd el a mell nőni és fájni? Ha terhesség állna fent, akkor is jelentkeznének ezek a tünetek?

Figyelt kérdés
2008. ápr. 28. 08:22
 1/4 anonim ***** válasza:
Szia! Nekem kb. 1-1,5 héttel előtte szokott kezdődni a fájdogálás, növés, aztán a mensikor megszűnik.
2008. ápr. 28. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Na hát erre én is kiváncsi lennék,mert nekem menzesz előtt 1,5héttel már fájnak,és amikor már megint érzem minden hónapban,hogy fáj,akkor tudom,hogy megit nem sikerűlt. Ja meg ha kevés a hüvelyváladékom pár nappal előtte,már biztos nem sikerűlt!
2008. ápr. 28. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
nálam is ugyanez van,vagyis volt idáig,de most egy hét múlva kell megjönnie,de még egyáltalán nem fáj
2008. ápr. 28. 12:38
 4/4 anonim ***** válasza:
Ez sztem kiszámíthatatlan...Nekem is fáj mensi előtt, de a terhesség egyik jele is a mellfeszülés. Ugyanakkor több kismamától hallottam, hogy nem feszült a cicije. Szval...Türelem...
2008. ápr. 28. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!