Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Clearblue idön túl negatívból...

Clearblue idön túl negatívból pozitív? Járt így valaki?

Figyelt kérdés
2 napja késik a mensim,utolsó mensesem május 18án volt. Ma hajnali elsö vizeletből csináltam egy clearblue tesztet ami elsöre negatív lett. Fél óra után pedig fokozatosan átváltott halvány pozitivba. Még most is látni a keresztet". Halvány pozitiv. Nem tudom hogy a clearblue is kidobja idön túl a pozitiv csikot ??? Hiszen negatív volt a tesztem időn belül. Nem tudom hogy ez most mi. Terhes lennék csak kevés a Hcg vagy ez csak időntúli száradási vonal féle? Olyan mintha a 2 széle lenne 2 a közepe fehér, de lehet annyira halvány a közepe ... Járt már így valaki???? Egyébként Pcos ra szedek 4 hónapja merckformint azóta nekem pontos a menstruációm ..most az elsö hogy késik... Június 2án voltunk együtt utoljára a párommal.. Kérlek segitsen aki használt már Cleablue-t mert én most vettem elöször.

2012. jún. 16. 06:41
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:

Szia!


Neten a leírásban nem találtam semmi oylant, h "időntúli" eredmény esetén...A Te tájékoztatódban van vmi?

2012. jún. 16. 06:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
Jó reggelt:) Ez a baj hogy énsem ! Fórumon pedig megoszlik a terhes és nem terhesek aránya.. De akárhányszor ránézek a tesztre ott van most is. Jól kivehető.. de ugye időn belül negatív volt. Eddig sima teszteket vettem azokon irják is sokan hogy van száradási csik de ez a clearblue nem olyan teszt. Nem tudom eldönteni hogy most terhes vagyok vagy minden clearblue idön túl pozit mutat? :/
2012. jún. 16. 06:50
 3/12 anonim ***** válasza:
bármelyik tesztnél lehet ilyen, csinálj egy másikat pár nap múlva. nekem is volt már ilyen és akkor nem voltam terhes, rá is van írva némlyikre, hogy az 5 percen túli eredményt nem szabad értékelni.
2012. jún. 16. 07:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
Akkor egy megoldás van, venned kellene egy hagyományos tesztet is, mert abból kiderülhet, h mi a szitu?
2012. jún. 16. 07:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
nekem a clearblue 4 nappal a nemvárt előtt kimutatta anno, rögtön. Mikor terhes vagy a csík azonnal megjelenik, ahogy szívja fel a pisit
2012. jún. 16. 07:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
veszek másfajtát! A tegnap délutáni facelle negatív lett. De nincs mensim még mindig. Csak azért kérdem mert rengeteg időn túli teszt terhességet jelez sokaknak.És a Clearblue-t nagyon dicsérik hogy nem téved. Nem értem negatív esetén miért jön ki a pozitiv jel idön túl is akár? Miért nem marad negativ?A tegnapi tesztem időn túl is negatív maradt ott van a polcon most is semmi nincs rajta !
2012. jún. 16. 07:30
 7/12 anonim ***** válasza:
100%

Nekem akárhány időn túli pozitív tesztem volt akkor terhes is voltam. Ha nem voltam terhes, órák, napok múlva is hófehér mező volt a teszt.


Ajánlom a clearblue digitális változatát nekem az mutatta meg legkorábban, hogy babát várok amikor az összes többi (csináltam még vagy 6 fajtát) mind negatív lett, vagy jóval időn túli halvány valami.


Drukkolok!


16 hós kislány + 27 hetes pocaklakó kisfiú anyukája

2012. jún. 16. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
Kedves utolsó! Aranyos vagy, de többet nem veszek drága tesztet :( Azért nem tudok hinni neki mert találtam néhány anyukát/nőt akiknek idön túl jött ki a halvány pozi és nem volt baba. :( De még most is ott van rajta. Nem tudom hogy ez a száradástól jelent e meg de megmutattam a barátnömnek s ő is látja tisztán. :/ Megyek veszek másikat :( Mensim még mindig sehol.
2012. jún. 16. 08:50
 9/12 anonim ***** válasza:
Szia! Volt egyáltalán tüszőérésed? Mer én is jártam így, csak épp utólag kiderült hogy nem is érett tüszőm, és nem is akart megjönni, a doki adott gyógyszert hogy legyen megvonásos vérzésem. Akkor már 2 hónapja szedtem én is a Mercket... Azóta ha lejár a 10 perc, kidobom a teszteket:( Azért szorítok, de ha 3 nap múlva is negatívat tesztelsz időn belül, menj el dokihoz. VAgy várj, ha kimarad egy mensi, általában a köv. hónapban rendesen megjön. JA, és diétázz!!! Az fontos, akkor könnyebben jön majd a baba!:)
2012. jún. 17. 05:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
Szia ! Multhónapban volt hormonlaborom is, van peteérésem rendesen , és eddig soha nem maradt ki a vérzésem . 4hónapja szedem a merckformint azóta pedig szabályosan megjött. elsö hónapban igaz 42 napra,de akkor még csak 2 hete szedtem ... következő hónapban már 30 napra, következő hónapban 26 napra, és most az utolsó ami volt 28 napra. Szóval 30 napon belül jelentkezett menstruáció. Még mindig nincs mensim, nagyobb lett tegnap óta az étvágyam és szédelgek. Tüsszentésre , köhögésre belenyilal a méhem környékébe hirtelen , tegnap is össze rándultam olyan rossz volt. Mostmár 4 napja késik. Azóta nem teszteltem , holnap veszek ujra . A clearblue azóta is + mutat. Nem dobtam ki direkt hogy eltünik e róla. Nekem a gyógyszer óta nem késik a mensim.. nem tudom mi lehet a baj ha nem baba . Nekem soha nem kellett gyógyszert adni hogy megjöjjön.. Ha késett is megjött minden hónapban . A diétát tartom hónapok óta .Fogytam is 6 kgt , nem vagyok túlsúlyos 56 kg vagyok.
2012. jún. 17. 11:31
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!