Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Negatívból lehet még pozitív?...

Negatívból lehet még pozitív? (Bővebben. )

Figyelt kérdés

Harmadik napja késik. Első elmaradt estéjén csináltam egy tesztet,de negatív lett. Még reménykedhetem benne, hogy pár nap múlva ha megismétlem a tesztet pozitív lesz?

Feszül a mellem, aluszékony vagyok, fáj a hasam, néha olyan furán érzem magam.

Szerintetek? Olyan jó lenne. :)


2009. dec. 7. 13:29
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
persze.
2009. dec. 7. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%
Simán lehetsz még babás! Én az itt olvasottak alapján, azt tapasztaltam sokan vannak, akiknek az első (sőt a második) teszt negatív lett és most mégis babáznak. Várj még vagy 2-3 napot és csinálj egy másik tesztet. Kívánom, hogy baba legyen a pocidban! :-)
2009. dec. 7. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
100%

Persze, hogy lehetsz, szerintem is várj pár napot.:)


Majd írd meg, hogy alakult! :)

2009. dec. 7. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
100%

Persze, hogy igen, én a nemvárt napján csináltam 20-as érzékenységű tesztet, persze negatív lett, utána 2 napra rá csináltam mégegyet és már halványan ott volt a második csík is! És a melleim még mindig le fele szakadnak...:D:P

sok sikert!


3 hetes km

2009. dec. 7. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
100%

Igen. Nem mindenkinek mutatja ki előbb a teszt a babát. De a tünetek lehetnek menzisek is, így ne éld még bele magad, bár az nagyon jó hogy 3 napja késik!

Drukkolok hogy baba legyen! Majd írd meg! Pár nap múlva ismételd meg a tesztet! :)

2 hónapos baba anyukája :D

2009. dec. 7. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:
Ilyen tüneteket még sose produkáltam havi előtt. Max mielőtt megjött volna pár órával előtte kezdett el görcsölni a hasam.
2009. dec. 7. 16:49
 7/13 anonim ***** válasza:

Lehet hogy még túl korai a terhesség ezért nem mutatta ki a teszt, próbáld meg 4-5 nap múlva újból. Addigra hátha. De nekem is hasonlók voltak a tünetek.


Ha melled feszül és nem fog megjönni az már tuti jel szerintem.. :)

2009. dec. 7. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:
Nem bírtam, megint most este csináltam :) Ilyenkor jön rám, hogy... A 3 percen belül 2 csík volt, aztán 3 perc után eltűnt a második csík. Ilyen létezik? :O
2009. dec. 7. 20:36
 9/13 anonim ***** válasza:
Jajj, de írigyellek! :) Nagyon gratulálok neked!
2009. dec. 8. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:
Aranyos vagy, de még ne irigyelj, sajnos semmi se biztos még :( Félek elbízni magam.
2009. dec. 8. 13:49
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!