Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » 21-én lenne peteérésem és...

21-én lenne peteérésem és tegnap csináltuk óvszer nélkül a pasimmal, de szerintem 10 perc se volt, szerintetek lehetek terhes? Nagy az esélye?

Figyelt kérdés
Normális válaszokat kérek..
2012. jún. 16. 09:25
 1/5 anonim ***** válasza:
Szerintem igen,én épp ma teszteltem egy hasonló akciból egy pozit!
2012. jún. 16. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
82%
Nem, mert csak legalább 10 perces dugásokból lehet baba. Ez olyan normális válasz, mint a kérdésed.
2012. jún. 16. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Persze hogy lehetsz!Honnan tudod h 21.-én van peteérésed?ovu tesztet szoktál csinálni?Mert van olyan akinek nem félidőben van az ovuja.Ráadásul a sperma 3-4 napig életképes a hüvelyben.Az meg hogy 10 perc volt vagy egy fél nap,nem befolyásol semmit...
2012. jún. 16. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Persze, ha csak pár percre csinálod, akkor nem lehetsz. Ezért szerencsések, akiknek korán elsül a pasijuk, esélyük sincs teherbe esni.... agyrém! Normális választ? Egy ilyen kérdésre? Szerinted?
2012. jún. 16. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Az esély mindig meg van hozzá!!!

Azt nem mondom, hogy nagy, de megvan!!

Gondolom tudod, hogy az előváladék is tartalmazhat életképes spermát!!! Nem attól függ, hogy 10 perc-e vagy 1,5óra!

És még a 28 napos ciklusoknál is előfordulhat, korábban/később peteérés!!

Szóval simán lehetsz terhes,sok ilyen esetet lehet itt olvasni, de azt csak 2hét múlva tudod meg biztosan!

2012. jún. 16. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!