Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Volt olyan akinek a terhességi...

Volt olyan akinek a terhességi rosszullétek inkább estére jelentkeztek? Gondolok itt émelygésre néha hányingerre? (kaja után).

Figyelt kérdés
Esetleg olyan hogy semmilyen kaját nem kívántatok de mégis úgy éreztétek hogy nagyon szeretnétek valami finomat enni de nem tudtátok megmondani hogy mit.
2012. jún. 16. 11:27
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Nekem mindig este kezdődött a hányingerem és egész éjjel tartott.Nappal pedig mindig éhes voltam,de mindig mást ettem volna nem azt ami épp otthon volt,de azt nem tudtam volna megmondani hogy mit,csak abban voltam biztos hogy mit nem akarok.
2012. jún. 16. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:

nekem 0/24-ben hányingerem volt.csaknem beköltöztem a budi mellé annyit hánytam.6 kilót fogytam,azóta sikerült bepótolni...nekem semmi sem esett jól kényszerből erőltettem magamba mindent.

37hkm

2012. jún. 16. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
köszi a választ!na én pont így vagyok...ezek szerint neked baba volt a dologba...jóóó neked.még 2napom van nemvártig.ha tesztelek mutatja már?vagy várjak még?
2012. jún. 16. 11:55
 4/12 anonim ***** válasza:
Első vagyok,nekem ezek a tünetek később jöttek,talán úgy a 7-8. héttől ha jól emlékszem és szinte végig meg is maradt.Én ma teszteltem pozit egy hét késésnél,most nincs ilyen tünetem,most mindig éhes vagyok,falási rohamaim vannak és szinte mindent eszek,hányingerem csak néha van és még nagyon enyhe viszont a cicim egyre jobban fáj :-)
2012. jún. 16. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
Én a helyedben tesztelnék már egy 10-es tesztel,én most csak azért teszteltem ilyen későn mert nem terveztem a babát.
2012. jún. 16. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
mikor teszteltél amúgy először?egyből kimutatta?vagy csak most egy hét késés után?
2012. jún. 16. 12:16
 7/12 anonim ***** válasza:
2.vagyok.nekem is 7-8.héten kezdődött.sztem tesztelhetsz.ha - és nem jön meg tesztelj még 1-et,lehet később fogant.drukkolok
2012. jún. 16. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
ok,lehet az lesz.köszi a válaszokat!
2012. jún. 16. 12:16
 9/12 anonim ***** válasza:
Mikor tesztelsz?
2012. jún. 16. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Első vagyok,én most csak azért teszteltem ilyen későn mert nem számítottam babára.Az előző terhességemnél 3-4 nappal a nemvárt előtt teszteltem 10-es tesztel és pozi lett.Ha most csinálsz egyet és pozi lesz,akkor az már tuti hogy baba,ha még nega akkor még később lehet pozi belőle.Szóval ha van több teszted szerintem csinálj egyet,én biztos nem bírnám már a bizonytalanságot...
2012. jún. 16. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!