Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Volt olyan akinek a terhességi...

Volt olyan akinek a terhességi rosszullétek inkább estére jelentkeztek? Gondolok itt émelygésre néha hányingerre? (kaja után).

Figyelt kérdés
Esetleg olyan hogy semmilyen kaját nem kívántatok de mégis úgy éreztétek hogy nagyon szeretnétek valami finomat enni de nem tudtátok megmondani hogy mit.
2012. jún. 16. 11:27
1 2
 11/12 A kérdező kommentje:
hétfőn reggel tudok csak tesztelni mert nincs itthon és kicsi faluban lakom :(.izgulok nagyon de remélem baba lesz!köszi a válaszokat és a drukkot!majd megírom mi lett!várom a többi tapasztalatot!
2012. jún. 16. 12:56
 12/12 anonim ***** válasza:

Nekem pont igy volt a terhességem elején., Igaz, nekem egy egész napos hányinger jelezte a babát 4 hetesen, aztán a 6.héttől csak 2-3 kaját ettem meg, és este 6-7 óra fele éreztem mindig hogy na most lehet hányni fogok. Sosem sikerült. :)

14hetes km

2012. jún. 17. 08:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!