Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Mit ereztetek 6 hetesen,...

Mit ereztetek 6 hetesen, mikor jelentkeztek a rosszulletek?

Figyelt kérdés
Nem voltam meg dokinal, csak 2 het mulva kell menjek, kimaradt a menszim es ketszer +at teszteltem, nem minden napom egyforma, de delutanra nagyon faradt vagyok es napkozben is minden apro dologtol elfaradok, neha enyhe hanyingerem van, ma reggel volt erosebb, es erdekes rosszullet kap el kozbe,minden szagot megerzek, amit regebb nem, a kedvem egyik pillanatrol a masikra valtozik es az alhasamnal feszito erzest erzek, 6 hetes terhes lehetek.Ti is ilyeneket ereztek?
2010. ápr. 28. 07:57
 1/6 anonim ***** válasza:

Szia!

Én most vagyok 6 hetes kismama.Már túl vagyok a hányáson és hányingeren,fáradságon,most semmi tünetem nincs ,olyan mintha nem lennék terhes ,de a baba ott van:)

2010. ápr. 28. 08:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
szia! nekem a hányingeren kívül semmi tünetem nem volt, se mellfeszülés, se fáradtság, szóval tényleg semmi. de mindenki más.
2010. ápr. 28. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Én így "buktam le". Állandóan aludtam volna, a kávé illattól a hideg kirázott és hányingerem volt.

Nem akartam addig elmondani a páromnak, míg nincs szívhang, mert egy picink már elment:(

Nekem 4 hetesen mellfeszüléssel kezdődött, aztán 6 hét körül hányinger... Aztán minden nap:)

Gratulálok!

5 hónapos baba anyukája.

2010. ápr. 28. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Szia,

6 hetesen derült ki, hogy babát várok.

Előtte való héttől kezdve a 12. hétig ha beültem a kocsiba, hányingerem lett (sosem hánytam, csak az inger) kávé után is álmos voltam, a mellem nem feszült, csak a hasamat zavarta ha szorított egy picit a nadrág.

A 12. héttől mintha elvágták volna. Semmit nem éreztem...

Boldog babavárást!

31 km

2010. ápr. 28. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Koszi a valaszokat!Boldog babavarast!
2010. ápr. 28. 13:26
 6/6 anonim ***** válasza:

Nekem egyszer sem volta hasonló tünetem,azon kívül,hogy nem jött meg. -Mázlistának érzem magam. :))

Boldog babavárást Nektek!!

2010. ápr. 28. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!