Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Mit tegyek? Lehet még ebből...

Mit tegyek? Lehet még ebből gyerek?

Figyelt kérdés

Párommal már fél éve rajta vagyunk a baba-projekten, de sajnos még nem sikerült teherbe esnem:(. Heti 3-4 alkalommal vagyunk együtt, mindig bennem megy el, de eddig semmi... Menzeszem normálisan megvan, percre pontos, kis túlsúlyom van - 10 kiló, abból nemrég lejött 6, a munkahelyemen egész nap mozgok -, úgyhogy már erre se lehet fogni. Másoknál is ennyire nehezen lett meg a baba? Tudtok valami tippet adni esetleg? Utánaolvastam, hogy egy év rendszeres együttlét után sem garantált a siker, de olyan rossz látni, hogy másoknak meg pikk-pakk megvan, egy-két hónapra rá, hogy elszánják magukat...


24/N


2012. jún. 16. 12:01
 1/10 anonim ***** válasza:

együttérzek, igaz mi még csak második hónapja próbálkozunk... bezzeg ismerős csaj bagózik terhesség alatt, ő nem vigyáz rá, pedig neki könnyen adatott!

menjetek el orvoshoz egy kivizsgálásra, én biztos ezt tenném, ha már 6 hónapnál tartanánk! olvasni a teákról meg méhpempőről, de utóbbi iszonyat drága, meg az én türelmetlenségem nem engedné a további várakozást!

sok sikert! zsófi

2012. jún. 16. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Ma én is ezen gondolkodtam,bár én a másik táborhoz tartozom és remélem nem bántalak meg azzal hogy írok.Én ebben a hónapban egyetlen egyszer szexeltem a párommal védekezés nélkül,én voltam fölül és gyorsan meg is mosakodtam,ma még is pozi lett a tesztem...az öcsémék meg több mint egy éve mindent megtesznek hogy legyen babájuk de még sem jön nekik össze...hát én sem tudom hogy ez miért van így.Még egyszer ne haragudj hogy írtam!Kívánom hogy mihamarabb sikerüljön neked a bébi!
2012. jún. 16. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Mindenkinél másképp van!Nekünk 3 hónap volt,sógornőméknek 10 év lombikkal...1 évet várjátok meg sztem a fél év nem hosszú idő,bár tudom mindenki azonnal terhes akar lenni.ha 1 év alatt nem jön össze érdemes felkeresni egy meddőségi klinikát.Kitartás!
2012. jún. 16. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:

Köszi mindenkinek!


Nem bántottál meg, örülök, hogy nektek hamar sikerült, még ha akaratlanul is:-)

Orvost egy év után akartunk mi is felkeresni, addig hátha összejön valami, nem adjuk fel:-)

Továbbra is várom azoknak a tapasztalatait is, akiknek, igaz, nehezen, de meg lett a baba:-) Orvos, és mindenféle csodaszer nélkül, csupán kitartással:-)

2012. jún. 16. 12:43
 5/10 anonim ***** válasza:
nekünk több évnyi próbálkozás után sikerült, amikor már teljesen feladtuk a reményt hogy valaha is sikerülhet a pici! amikor már csak úgy voltunk, hogy már ugyis mind1, nem lesz gyerek, akkor sem védekeztünk, aztán csak sikeredett, amit persze el se akartunk hinni! az első uh után értettem csak meg, hogy valóban itt van :) ne add fel, ha nincs baj egyikőtökkel sem, akkor sikerülhet :)
2012. jún. 16. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim válasza:
Kitartás,és a lényeg, hogy ne stresszeld magad! Össze fog jönni!!!!
2012. jún. 16. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

4 évig próbálkoztunk, mire a nagyfiam összejött. Ezalatt volt már hormonkezelés, átjárhatósági vizsgálat, inszemináció, vitaminkúrák, reflexológus, kineziológus, természetgyógyász. Aztán mikor lombikra jelentkeztünk és már csak 1 hónap volt a kezdésig, akkor kopogtatott a nagyfiam.

A fentiekből gondoltuk, hogy a kistesó sem lesz egy sétagalopp. Hát tévedtünk, az 1. hónapban sikerült a kisfiamat összehozni. :-)


Vizsgálatokra csak 1 év után szoktak elküldeni az orvosok, addig próbálkozhatsz teákkal, vitaminokkal és egyéb házi csodaszerekkel. Bár azért ezekkel is óvatosan.


Drukkolok hogy nektek is hamarosan sikerüljön.


két kisfiú anyukája

2012. jún. 16. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Szia! Nekünk 8 hónap után jött össze és pont akkor amikor már terveztem dokihoz fordulni ezügyben.(nem érdekelt hogy nincs meg az 1 év)Abban a hónapban nyaralni voltunk és valahogy nem a babagyártáson gondolkodtam hanem örültem a pihenésnek,minden fűszálnak,madárcsicsergésnek,napsütésnek a természetnek.Akkor volt ovum is mikor hazaértünk azért azt követtem és együtt voltunk de ha lelkileg nem vagy ráfeszülve akkor fog összejönni és anno én is csak legyintettem mikor ezt olvastam és nálam is bejött.Magamtól nem tudtam nem gondolni rá,kellett ez az utazás.Sok programunk volt,nem volt időm ráfeszülni.Illetve együttlét után én nem keltem fel,hanem egyből alvás.Ez még nem rágörcsölés,meg ha ovukor vagytok együtt (mikor máskor nem? :)) szerintem így nagyobb az esély.Ami fontos,szedjél folsavat már most!Ha összejön és még nem tudsz róla,ez a készítmény elengedhetetlenül fontos egyes rendellenességeket segít kiküszöbölni.Én is anno rá voltam görcsölve tudom mit beszélek.Vettem mikroszkópot,ovu tesztet,mértem a hőmet aztán elegem lett és ezeket letettem.Ezek nem kellenek hidd el! Lazíts és folsav! Üdv: Gina
2012. jún. 16. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:

Köszönöm mindenkinek a választ:-)


Lehet, tényleg nem kellene ezen görcsölnöm, de nehezen tudom kizárni a fejemből ezeket a gondolatokat. Egy lányismerősöm ma reggel szülte meg a kisfiát, és ők nem sokkal előttünk kezdtek el dolgozni a baba-ügyön:-). Örülök a boldogságának, de annyira szeretnék már egy sajátot. Megpróbálok lazítani, és nem görcsösen akarni:-)

2012. jún. 16. 22:00
 10/10 anonim ***** válasza:

3.vagyok.

Esetleg lehet hogy egy hormonvizsgálatot (sima vérvétel a menzi 3-5 napján)nem lenne hülyeség megcsináltatnod.Endokrinológus foglalkozik ezzel,magánúton nagyon hamar eredmény van,és csak egy kis szuri.

Ha ott minden oké,akkor még próbálkozzatok mert össze fog az a baba jönni majd meglátod.

2012. jún. 16. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!