Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » 6-án voltunk együtt megszakítá...

6-án voltunk együtt megszakítással,9-én volt ovum? Mikor teszteljek a leghamarabb? (bőv. Lent)

Figyelt kérdés
Mielőtt letolnátok egy páran, azért kellene ilyen sürgősen mivel holnap egy nagyon erős gyógyszert kell elkezdenem szedni. Ez csak most hétfőn derült ki. Ha holnap reggel csinálok egy tesztet az semmit sem fog mutatni ugye? Az orvos szerint elkezdhetem a kúrát minimális az esélye a babának. De én mégis félek tőle...25-én kellene megjönnie. Mit gondoltok?
2012. jún. 16. 14:22
 1/4 anonim ***** válasza:
Várd meg a huszadikát!
2012. jún. 16. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
kezdd el a gyógyszert, igaza van az orvosnak.
2012. jún. 16. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Kezd el a gyógyszert, amúgy is megszakítással 3 nappal előtte lévő együttlétből minimális a teherbeesés lehetősége.
2012. jún. 16. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat megnyugtattatok! :) Akkor holnap elkezdem...
2012. jún. 16. 18:52

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!