Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Február 19-23-ig volt menszesz...

Február 19-23-ig volt menszeszem, a harmonet szedését febr 15-én hagytam abba. Március 1-én voltunk együtt a férjemmel (megszakítással védekeztünk). Kinek mi a véleménye?

Figyelt kérdés
Alhasi fájdalmaim vannak, feszül, puffad a hasam, és görcsölget a derekam,3 napja. Még ilyen soha nem éreztem, nem szoktam megérezni az ovulációt, kivéve az első babánknál. De most sokkal intenzívebbek a tüneteim. Tiszta ideg vagyok, hogy mi ez. Már arra is gondoltam, hogy méhen kívül vagyok terhes.
2011. márc. 8. 15:31
 1/4 anonim ***** válasza:
Nem feltétlenül méhen kívüli,de lehet terhesség.De attól is lehet,hogy leálltál a bogyóval.
2011. márc. 8. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Nem tudom, de első leálláskor nem okozott ilyen tüneteket.

Az is igaz, hogy sose szoktam mérni,de a hőm. meg 36.9. Ez vajon mit jelenthet?

2011. márc. 9. 07:00
 3/4 anonim ***** válasza:

Ugyanilyen tüneteim voltak a tabletta abbahagyása után. Puffadtam, görcsölgetett a hasam, fájtak a petefészkeim stb. Aztán simán megjött, bár kis késéssel, a doki azt mondta valószínűleg a tabi abbahagyása miatt volt.

Most nem lenne baj, ha besikerülne a bab? Mert ha most nem akartok babát lehet nem megszakítással kellene védekezni, főleg nem a tabi abbahagyását követően azonnal...

2011. márc. 9. 07:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Tudom, tudom de így sikerült. Életemben először nem voltam egészen észnél és ez van. Egyébként nem lenne baj ha jönne.
2011. márc. 9. 07:59

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!