Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Van olyan ovulációs teszt,...

Van olyan ovulációs teszt, amit korlátlan ideig, minden nap használhatok?

Figyelt kérdés
Nekem van, amikor elég hosszúak a ciklusaim, így az a fajta nem lenne jó, amiben 5 db teszt csík van, mert nem tudom, hogy most akkor mikor kezdjem el használni a tesztet. Hallottam erről a PG53-ról, ez olyan amit hosszú ideig használhatok, nem kell újat venni állandóan?
2009. júl. 5. 10:29
 1/3 anonim ***** válasza:
ez egy microskóp,amivel a nyákodat tudod nézni,és ha "páfrányos" akkor péd van ,ha ilyen össze vissza buborékos, akkor nincs,de mondjuk,nekem nem sikerült még páfrányosat látnom:D lehet én vagyok a béna :D
2009. júl. 5. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
lehet kapni olcsón ovu tesztcsíkot, olyat amiben nem csak 5 van, hanem 25 vagy 50 és kb. annyiba kerül, mint az 5-ös csomag. ha beírod itt a keresőbe, hogy olcsó terhességi teszt, akkor megtalálod, valamikor a héten volt ezzel kapcsolatban egy kérdés...
2009. júl. 5. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:

Nekem PG53 van már kb. 2 éve és nagyon bevált.hosszú ideig használhatod,és korlátlanul.bár az igaz,hogy az elején meg kell tanulni/rá kell jönni a használatára,de ha rászánod magad,akkor egy idő után rutinos leszel:)

Amúgy én a neten rendeltem,postaköltséggel együtt 2500 ft körül volt,szóval jobban megéri mint az 5 darabos,ami 4500 Ft körüli összegbe kerül...és ugye egyszer használatos...

2009. júl. 5. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!