Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Lehet olyan hogy van tojásfehé...

Lehet olyan hogy van tojásfehérjés folyás, de nincs peteérés?

Figyelt kérdés
Nekem elvileg peteérési problémáim vannak, de most ilyen folyásom van reggeltől.
2009. júl. 5. 17:28
 1/3 anonim ***** válasza:

lehet.


Normális estben csak az ovuláció elött figyelhetö meg termékeny hüvelyi nyálka. Kb. egy héttel az ovuláció után az ösztogéntermelés miatt újra megfigyelhetö krémes nyálka, ez viszont már nem termékenységre utal. 1-2 nappal a vérzés elött szintén megfigyelhetö lehet vizes állagú nyálka, amely szintén nem termékeny, hanem a következö menstruációt jelzi. Az ovuláció után egy kiszáradásnak kell bekövetkeznie. Ha ez nem történik meg, és újra és újra termékeny nyálkát figyelsz meg, akkor az elsö nyálkafázisnál nem volt még tüszörepedésed és valószínüleg a hömérsékleted sem emelkedett meg utána. Ebben az esetben esély van az ovulációra minden következö termékeny nyálkafázisnál, de az is lehet, hogy a tüszörepedés az adott ciklusban teljesen elmarad.

2009. júl. 5. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Hőt nem mérek. Volt pár napig krémes, aztán semmi, aztán most tojásfehér.

Na de azért biztos ami biztos összebújunk hátha.. :)

Múlt hónapban norcoluttól 18-22-ig volt meg, előtte és utána pár nap barnával. EÜ kaparás utána vagyok úgyhogy nem tudom hogy hogyan fog beállni a ciklusom.

2009. júl. 5. 19:34
 3/3 anonim ***** válasza:
Az első válaszoló az ovulációt írta le, azaz a tüszőrepedést és nem a peteérést!!!! Peteéréskor van termékeny nyálka ami nem csak tojásfehérjés lehet!! és a tüszőrepedés ami elmaradhat nálad. Ezért nem következik be a megtermékenyülés.
2009. júl. 5. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!