Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » A nemvártig még kb 2 nap!...

A nemvártig még kb 2 nap! Lehetek babás?

Figyelt kérdés
Annyi észrevételem van ebbe a hónapban,hogy a mellbimbóim rettentő érzékenyek lettek ugy 4napja!Tegnaptól a melleim is fájnak,de ez megszokott dolog a menzi elött!!!Ez már a 4-dik hónap hogy próbálkozunk,talán most sikerült?
2009. júl. 5. 17:34
 1/4 anonim ***** válasza:
Hát én mindenesetre drukkolok. Mi már 10 hónapja próbálkozunk, de remélem Ti hamarabb sikerrel jártok.
2009. júl. 5. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Hát remélem hogy sikerül.Nekem a 4 hónap sok,hát nektek a 10!!Sajnálom és drukkolok 1000-el hogy összejöjjön!!
2009. júl. 5. 17:47
 3/4 anonim ***** válasza:

Szia!

Nekem is 2 nap van a nem vártig,és nekem is tegnaptól kezdett el nagyon fájni a mellem,inkább oldalt,és a mellbimbóm is nagyon érzékeny,néha ég is.Nekem a hasam is fájdogál,és az a fura,hogy nekem az nem szokott mensi előtt fájni,viszont a derekam nem fáj,ami meg szokott.Drukkolok,hogy babásak legyünk!:)

2009. júl. 5. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Azért ez jó előjel.
2009. júl. 5. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!