Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Has szurka szex közben?!...

Has szurka szex közben?! Beágyazódás miatt fájhatott?

Figyelt kérdés
Az lehet,hogy mondjuk a beágyazódás alatt szexeltem a párommal 2 este és mind2 este fájt mikor a párommal közösültünk?Nem értek ehez ennyire de sosem szokott fájni és mikor 2 egymást követő este szeretkeztünk fájt....Hurrogás nem kell..Előre is köszönöm a válaszokat
2012. jún. 18. 10:53
 1/10 anonim ***** válasza:
Nekem ez volt a kisfiamnál. Szúrt-feszített behatolásnál, kértem is hogy hagyjuk abba. 1 hét múlva már pozi volt a tesztem.:)
2012. jún. 18. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Juj de jó!Mármint,hogy utána pozit teszteltél:)Nekem május 17-én volt meg utoljára,30-án voltam nőgyógyásznál egy általános vizsgálaton de ő akkor nem mondott semmit...A vizsgálat nem fájt egészséges vagyok viszont aznap este és utána lévő este nagyon fájt,szurkált szex közben...Mivel rendszertelen a ciklusom vagy 28 vagy 29,30,31,32,33,34,35 napra jön meg így nehéz számolgatni de ha ma sem jött még meg és ma vagyok a 33.napban!Kedden teszteltem egyet lehet túl korán és délutáni pisiből az nega lett...Nincsenek meg a mensi elötti tüneteim egyike sem...Vajon ebben lehet baba?:))
2012. jún. 18. 12:11
 3/10 A kérdező kommentje:
Segítsetek lányok,mi a véleményetek?:)Köszönöm szépen
2012. jún. 18. 12:32
 4/10 anonim ***** válasza:
Szerintem lehet baba!:) Nekem is ugyanaz volt mint az első válaszolónak!Szombaton, a nem várt napján teszteltem erős pozit :) :) Szorítok h neked is pozi legyen!Próbáld reggeli eslő vizeletből!:)
2012. jún. 18. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

Első vagyok, sztem kedden még korán teszteltél.:)

De holnap reggeli pisiből én már ellőnék még egy tesztet a helyedben!:)

Írd majd meg!

2012. jún. 18. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Nagyon aranyosak vagytok :))Holnap még nem szeretnék,mert nem akarok negatívot látni:))Elvileg ha ebben a hónapban 35 napra jön meg akkor én még a 33.ban vagyok szoval lehet csak biztos ami biztos pénteken tesztelek...Remélem baba lesz,nagyon vágyunk rá..:)
2012. jún. 18. 13:27
 7/10 anonim ***** válasza:
akkor ezek szerint én itt kivétel vagyok,én is szoktam érezni néha a hasszúrkát mégis várat magára a csöppség :( de azért remélem neked tényleg amiatt van amire gondoltál,majd írd meg a teszt eredményét :)
2012. jún. 18. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Mióta próbálkoztok?Köszönöm és majd írok,hogy mi lett az eredmény...:)
2012. jún. 18. 14:33
 9/10 anonim ***** válasza:
most lesz a 11. hónap próbálkozás
2012. jún. 18. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Sok szerencsét kívánok nektek a babához..:))
2012. jún. 18. 17:20

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!