Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Szex után milyen hamar jelentk...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szex után milyen hamar jelentkezhetnek a beágyazódás tünetei ( már akinél jelentkezik) Émelygés, hányinger, görcs, szédülés?

Figyelt kérdés
Normális ha megszakításos szex után 2 nappal véreztem egy nagyon picit, majd másnap is. Szúr egy picit a méhem. Sokminden stresszel, de lehet csak bebeszélem, hogy terhes vagyok? A teszt még nem mutathatja ki ilyen hamar, de fizikailag érezhető ilyen hamar ?:O
2011. máj. 17. 12:30
 1/6 anonim ***** válasza:
A beágyazódás kb.tíz nap, nem hiszem, hogy beágyazódás. Lehet, hogy ovulációs vérzés volt!!
2011. máj. 17. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Szerintem csak az eslő menszinél érezhető.

Amúgy vérzés sok mindentől lehet,de kétlem h. a beágyazástól,2 nap alatt még meg sem termékenyült,legalább is nem úgy h. elinduljon a petsejt beágyazódás.

2011. máj. 17. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Köszi a választ :) Ez megnyugtat. Lehet hogy bebeszéltem magamnak, és pszichikailag volt. Mi az az ovulációs vérzés? Amugy az eset a menstruációm 1. napjától számított kb 8. napon volt. és rá kb 30 órára a kicsi vérzés, utánna hányinger, szédülés, kaja után is roszzullét. Nem ment el bennem, de szeretkezés után 4 óra mulva ( mert aludtunk) utánna is megszakításos módszerrel történt... soha többé nem leszek ilyen felelőtlen, mert ez a félés tönkretesz
2011. máj. 17. 13:01
 4/6 anonim ***** válasza:
Amikor teherbe eshetsz!!!
2011. máj. 17. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Jáááááájjjjj
2011. máj. 17. 15:20
 6/6 anonim ***** válasza:
Az ovuláció= amikor a petesejt kilökődik. Ezután elindul a petevezetéken majd bejut a méhbe és ha nincs hímivarsejt akkor nincs megtermékenyítés-> nem leszel terhes. Viszont ha van hímivarsejt megtermékenyül, osztódik majd beágyazódik és stbstb. =)
2011. máj. 17. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!