Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Alhasi szurkálás, lehet...

Alhasi szurkálás, lehet terhesség?

Figyelt kérdés
Tegnap kellett volna megjönnie a menstruációmnak. Görcsölgetett éjszaka a hasam de semmi sem történt. A mai nap folyamán folyamatosan szurkált az alhasam, néha az egyik, néha pedig a másik oldalon. A hőm 36,7-8. A párommal védekezésről gondoskodtunk, de úgy tudom így is becsúszhat a baba. Ritka, de nem lehetetlen. Volt már valaki hasonló helyzetben?

2012. jún. 18. 21:40
 1/7 A kérdező kommentje:
Jaj, és mielőtt bárki leszedné a fejemet hogy a kis tini hülye liba miért nem vigyáz, még az előtt szeretném közölni hogy 22 éves vagyok, és párommal volt már szó a babáról és szeretnénk is, csak még akartunk várni 1 évet, de ha most becsúszott az sem baj, van saját lakás, normálisan fizető munkahely úgyhogy nincs probléma. Boldog babavárás és nagy öröm lenne ha most jönne a pici!:)
2012. jún. 18. 21:44
 2/7 anonim ***** válasza:
Szia nekem volt has szurka.De csak akkor ha meg emeltem valamit,és akkor pici görcs meg szúrt.És a Tesz + lett.
2012. jún. 18. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Lehet: nyúlnak a szalagok és a méh izmai.

Gratulálok! Most számítasz 4 hetes terhesnek! :)

2012. jún. 19. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Azóta megjött?
2012. jún. 19. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Nem, azóta sem jött meg a menstruációm. A teszttel még várok pár napot szerintem.
2012. jún. 19. 18:08
 6/7 anonim ***** válasza:

Azóta sikerült tesztelni Kérdező?Vagy megjött?

Az alhasi szurka engem peteéréstől mensiig elkísér szóval nem feltétlenül terhesség jele,de lehet az is!Nem szabad a tünetekre adni,inkább a teszt meg a doki!

Majd írj hogy mi újság!:)

2012. júl. 1. 07:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
szia!Na miújság?:)
2013. jan. 16. 00:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!