Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Mitől szivárog megint anyatej...

Mitől szivárog megint anyatej a cicimből?

Figyelt kérdés
Február óta nem szoptatok, és utána rendesen el is apadt a tejem.Azóta póbálkozunk kistesóval, de eddig még nem sikerült teherbe esnem.És ma észre vettük, hogy erőss nyomásra anyatej szivárog a cicimből.Most volt meg a menim, igaz 20 napra jött meg, és csak 4 napig tartott, és az elején elég barnás volt.Lehet hogy prolaktin hormon gondjaim vannak és azért nem jön a pici?Aug. 6-án megyek dokihoz.Akinek ilyen gondja volt annak a kezelés után mennyi időre sikerült a pici?
2009. júl. 5. 22:17
 1/4 anonim ***** válasza:
valószínű a prolaktina a ludas, de az az igazság, hogy ez nem feltétlenül szorul kezelésre, mert szoptatás elmaradása után is lehet pár hónapig magas a szintje, aki már szoptatott pláne, ha hosszú ideig, akkor erős nyomásra tapasztalhat tej szivárgást, ez nem feltétlenül kóros, szoptatás mellett is teherbe lehet elvileg esni. szóval ne fesd az ördödt a falra szoptatás után eltelhet pár hónap míg beáll a ciklus és megint fogamzóképes vagy, a tejelválasztás is normális még, ne aggódj, de doki majd biztosan jobban megnyugtat.
2009. júl. 5. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
nekem is prolaktin problém. de nekem nemszivárgott tejcsi belőle. pedig doki nyomta meg. de általában egyik tünete az! 3 hét alatt renbdejött a prolaktin.
2009. júl. 6. 00:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

egy éve nem szoptatok.. azóta terveztük a kistesót.. nem jött. képzeld.. pár hónapja odabújt hozzám a kisfiam kicsit megnyomta a cicim és jött pár csepp tej, amire bebuzdulva még jobban megnyomta. nem örültem neki mert én is arra gondoltam ettől majd nem jön a kistesó.

Mentem vele dokihoz, na meg a bajommal hogy miki előtt barnás váladék ürült gyakran és a hőm is leesett az ov. után néhány nappal


A hormonos vérvétel kimutatta hogy sem a prolaktin, sem a progeszteron szintem nem rossz..pedig ott volt a tejci..

tegnap reggel teszteltem egy kétcsíkosat:)

ebben a hónapban ittam először rendesen a cickafark teát pé-ig és a palástfüvet utána a tesztig!

nagy drukk! lehet hogy a teák neked is használnak majd! augusztusig meg van idő.. lehet hogy már mosolyogva mégy dokihoz! szavíből drukkolok!

2009. júl. 6. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
bocsi! szívből emgy a drukk, csak a kisfiam belekalimpált:)
2009. júl. 6. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!