Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Egy ismerősöm 6 hetesen...

Egy ismerősöm 6 hetesen megtudta, hogy teherbe esett, annak ellenére, hogy védekeztek. Úgy döntöttek, hogy nem tartják meg a babát.11 hetesen került sor az abortuszra. Nem értem mért húzta ennyi idejig az orvos?! Ezt így el szokták húzni? :-S

Figyelt kérdés
2012. jún. 19. 12:08
 1/8 anonim ***** válasza:
elég hosszú a protokoll, kell sok vizsgálat, megpróbálják lebeszélni, egész konkrétan egy tortúra, mire a műtőasztalra kerül.
2012. jún. 19. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Nekem 10 évvel ezelőtt volt egy abortuszom, az is hasonlóan alakult. 6-7 hetes voltam az első vizsgálatnál, aztán mindenféle helyre kellett menni, és kb. 10-11 hetes voltam a műtétkor. Sajnos tényleg nagyon hosszú az ügyintézés, plusz pár nap gondolkodási időt is hagynak, ha meggondolnád magad.
2012. jún. 19. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Azt nem gondoltam volna, hogy akár több, mint 5 hétig is elhúzzák...
2012. jún. 19. 12:16
 4/8 anonim ***** válasza:
Es ha pl. valaki elinditotta sokkal korabban a folyamatot , de csak 12. hetig lehet elvetetni , akkor azt az abortuszt meg megcsinaljak vagy mar nem ha bele lepett a 12. hetbe vagy az ilyen hosszu folyamat miatt ha tul lepte? Elnezest ha ertelmetlenül fogalmaztam es hogy kedves kerdezö a kerdeshez tettem fel kerdest :) csak nem ertem ...
2012. jún. 19. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
kicsit jobban csipkedik magukat ha közel a 12. hét.. Unokahúgomnak az első UH után 6 nappal már megvolt a műtét, különben kicsúszott volna..
2012. jún. 19. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Az abortusz nem olyan ám, hogy fogod magad, besétálsz és megcsináltatod.

Rohangálni kell papírért, befizetni, gondolkodási idő is van, na meg várólista a kórházban.

Vidéki kórházban voltam gyakorlaton, de napi szinten több abortusz volt.

Nyilván azokat előreveszik, akik kifutnának az időből, de mivel az ismerősöd még ráért....

2012. jún. 19. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Most én is belekérdezek, amiért előre is bocs! Konkrétan milyen helyekre kell menni? AZt hallottam, hogy családsegítő, védőnő! Ezen kívül még kell máshová is? És lakhely szerinti családsegítőhöz? Azért kérdezgetek így, mert múlt hónapban volt egy baleset, kilyukadt az óvszer, és még soha nem történt ilyen! Szerencsére, időben megjött, így nem lett baba, de ha mégis lett volna, akkor nálam is felmerült volna a kérdés, és ahogy olvasgattam az abortuszról, ezek felmerültek bennem, amiket itt kérdezek! Köszi, ha válaszoltok!
2012. jún. 20. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Van vmi bizottság, ahol többen vannak és ott kell mondani hogy miért nem szeretnéd megtartani. Én legalábbis így tudom, gondolom ez a családsegítő. De nem biztos nem akarok hülyeséget írni, nem voltam ilyen helyzetben. Csak ismerősöm vmi ilyesmit mondott. A védőnőt nem említette. Meg mondta, hogy altatóorvoshoz is el kellett mennie. De ha ilyen helyzetbe kerül az ember, a nődoki úgyis mondja, hogy mi a teendő.
2012. jún. 20. 16:08

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!