Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Segített vkinek a PG 53 a...

Segített vkinek a PG 53 a teherbeesésben?

Figyelt kérdés
2009. júl. 6. 08:52
 1/3 anonim ***** válasza:

Érdekes!

Amikor megvettem akkor az első hónapban terhes lettem tőle! Sajnos a baba elhalt.

Aztán azóta volt olyan hónap amikor mindig páfrányokat láttam rajta, mostanában pedig egyáltalán nem látok rajta semmit, pedig van PÉ!

Na meg közben szét is esett! először jónak tartottam, aztán már nem tartom annak

2009. júl. 6. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

évek óta megvan a mikroszkópom.. ebben a hónapban reménytelennek tartottam a babát, mert összevissza ugrált a hőm.. amikor azt hittem leesett akkor másnap nem ment fel.. amikor felment másnap leesett.. többet nem költök ovutesztre mert már pár ezret ráköltöttem.. elővettem a mikroszkópomat és véletlenül páfrányos lett még aznap, pedig már a 18-19. napon voltam .. kicsit jobb kedvem lett de nem bíztam benne...azért apával adtunk neki egy esélyt! és tegnap 33. napon másodszor teszteltem már kétcsíkosat:)az elsőt csütörtökön a 30. napon csináltam de nagyon halvány volt..

és 11.projektelős hónapunk volt! ha ezt tudom előbb előveszem a PG 53-at:)


neked megy a drukk!!



szóval bejött, de korábban nem hittem benne:)

2009. júl. 6. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Baráti körömben négyünknek is bevált. 1-2 hónap alatt mindenki terhes lett, olyan volt, mint valami ráolvasás...
2009. júl. 6. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!