Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Tapasztalatokra vagyok kíváncs...

Tapasztalatokra vagyok kíváncsi fiú-lány tervezésével kapcsolatban. Vajon pé előtt tényleg lány, közelében fiú fogan?

Figyelt kérdés
2009. júl. 6. 11:32
1 2 3 4
 1/32 anonim ***** válasza:
56%
a ciklus.hu-n van az elmélete, de nem igazán szokott beválni, szerencsére még vannak olyan dolgok, amit az ember nem tud befolyásolni, csak meglepetés lesz.
2009. júl. 6. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/32 A kérdező kommentje:
Köszi, az elméletet értem, csak van, aki figyelte a pé-t, és vannak tapasztalatai.
2009. júl. 6. 11:36
 3/32 anonim ***** válasza:
71%
Meg regen en is feltettem egy hasonlo kerdest a terhesseg kategoriab mert en arra voltam kivancsi, hogy a kismamak akik a pe napjan voltak egyutt a parjukkal milyen a baba neme. Nagyon valtozoak voltak a valaszok. Volt olyan is aki azt irta, hogy az ovulacios teszt ket napig pozitiv volt es az elso negativ napon voltak egyutt elotte egyaltalan nem es megis kislany fogant, pedig az elmelet szerint fiu az esedekes. Lehet van benne valami de szerintem egy kiscsaj katona is lehet gyorsabb es furgebb mint egy fiu barmikor. En azt mondom, hogy tenleg a termeszettol fugg. Persze probalkozni lehet. :) En meg valami huvely oblitesrol is hallottam, amivel be lehet folyasolni a baba nemet, hogy savas meg lugos... de mar nem emlekszem ra pontosan.
2009. júl. 6. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/32 A kérdező kommentje:
Köszönöm, tudom, mivel lehet elvileg befolyásolni...
2009. júl. 6. 11:46
 5/32 A kérdező kommentje:
Én nem diétáznék, öblögetnék, csak érdekel a téma.
2009. júl. 6. 11:50
 6/32 anonim ***** válasza:
76%
Én pé előtti napon, azon a napon és az utána következő napon is szeretkeztem a férjemmel. Nekünk kislányt hozott a gólya :-)
2009. júl. 6. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/32 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszaitokat!
2009. júl. 6. 11:56
 8/32 anonim ***** válasza:
69%
28 napos ciklusnál a 14. napon van elméletileg peteérésed.Ha vezetsz naptárt és méred a hődet minden reggel ugyanabban az időben,látni fogod,hogy tényleg 14.-e,vagy máskor van pé-d.Viszont ritkán,de spontán is előfordulhat.Peteérés előtt lányra van esély,de ovu előtt 2-3 nappal már tilos a szex,ha fiút nem akartok.Ugyanis akkor már vannak vegyes napok is,amikor 50-50%az esély mindegyikre.Ovuláció napján fiúra van esély.Ha lányt akartok,kerüld az orgazmust,mert az lúgos hatást vált ki a hüvelyben,az pedig a fiúknak kedvez.Lány gyerek tervezésénél ajánlott ecetes-vizes hüvelyöblítést végezni.Az arányokat sajna nem tudom.Én lányt akartam elsőnek és menses után szexeltünk,amikor csak tudtunk,középidő előtt,pedig pihi volt.Még annyi,hogy a fiú gyereknél ovu előtt 2-3-4 napig tilos a szex,hogy erősek legyenek a kiskatonák és persze fürgék.Sok sikert!
2009. júl. 6. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/32 A kérdező kommentje:
Köszi, lánypárti vagyok, eddig bevált. Ha most nem, akkor másképp lesz...
2009. júl. 6. 11:58
 10/32 anonim ***** válasza:
74%

Én a pé napján voltam együtt a férjemmel és kislányunk lesz!

Ezt nem tudod befolyásolni, mert a férfin múlik minden!! Az hogy a sperma X vagy Y kromoszómájú. Bármit teszünk, csak tévhit. A jónás naptár szerint kisfiú volt várható és mégis lányunk lesz.

50-50%. Ha úgy jön össze az sem azért mert pé előtt szexeltetek.

Minden jót kívánok!

Egy 26 hetes kismama

2009. júl. 6. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!